Наша краянка Христина Стуй здобула срібло на чемпіонаті Європи

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Цюріху українська жіноча естафетна команда 4х400 метрів виборола срібні медалі. У складі команди була і наша землячка...

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Цюріху українська жіноча естафетна команда 4х400 метрів виборола срібні медалі. У складі команди була і наша землячка Христина Стуй з Івано-Франківська.

У фіналі наші дівчата показали найкращий результат сезону – 3.24,32 хв, втім 5 сотих секунди поступилися француженкам. У той же час українки обігнали російську команду.

Цікаво, що українські спортсменки виступали із синьо-жовтими стрічками у волоссі.

На своїй сторінці у Facebook Національний олімпійський комітет України висловив окрему вдячність Христині Стуй за «Слава Україні!», яке прозвучало під час трансляції на увесь світ.

А загалом збірна України з легкої атлетики посіла сьоме місце в медальному заліку чемпіонату Європи, здобувши дві золоті, п’ять срібних і одну бронзову медаль.