Футболісти «Прикарпаття» програли останній домашній матч у сезоні (фото)

27 травня прикарпатці не змогли здобути бодай нічиєї у матчі проти вінницької «Ниви». Вже на 24 хвилині іванофранківці забили гол у свої ворота. Ще...

27 травня прикарпатці не змогли здобути бодай нічиєї у матчі проти вінницької «Ниви».

Вже на 24 хвилині іванофранківці забили гол у свої ворота. Ще через десяток хвилин через помилку оборонців «Прикарпаття» гості змогли подвоїти рахунок, пишуть Франківчани з посиланням на  Галку.

Ці події відбувалися на фоні тотальної ігрової й атакувальної переваги господарів, котрі створили багато гольових моментів – однак забивали лише футболісти з Вінниці. Ймовірно, далася взнаки відсутність у складі основного бомбардира іванофранківців Ігоря Худоб’яка, котрий мав перебір жовтих карток. У другому таймі сценарій гри не змінився, як і рахунок – 0:2 і «Прикарпаття» зазнав першої поразки на своєму полі в цьому році.

Після матчу тренер Володимир Ковалюк зазначив, що рахунок – не по грі, адже «створювали ми, а забивали вони». Він попросив вибачення у вболівальників за цю гру.

футбол тепловик-06905футбол тепловик-06874футбол тепловик-06860футбол тепловик-06876футбол тепловик-06864футбол тепловик-06902футбол тепловик-06880футбол тепловик-06844футбол тепловик-06873футбол тепловик-06878футбол тепловик-06881футбол тепловик-06857футбол тепловик-06885футбол тепловик-06890футбол тепловик-06894футбол тепловик-06891