Семеро скороходів з Франківщини хваляться здобутками

У Сумах днями відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби на 20 км. Семеро скороходів з Франківської області взяли участь у...

У Сумах днями відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби на 20 км.

Семеро скороходів з Франківської області взяли участь у змаганнях серед спортсменів із 10 областей України, повідомляють на сайті sport.if.ua

Стартували у категоріях чоловіки, жінки та молодь на трасі довжиною 20 км. Міжнародні судді спостерігали за змаганнями, та, не дивлячись на напругу, наші земляки повернулись додому з нагородами.

Серед молоді Степан Пасічний зумів вибороти срібну нагороду, Валерій Літанюк здобув “бронзу” у категорії чоловіки. Також у загальнокомандному заліку наша область вперше в історії посіла ІІІ загальнокомандне місце з сумою 265 очок.