Прикарпатці вибороли три золоті медалі на чемпіонаті України з тайського боксу

Загалом на змаганнях в Одесі вихованці калуського спортивного клубу “Торнадо” завоювали 9 нагород – по 3 золоті, срібні та бронзові. Про це розповів тренер...

Про це розповів тренер калушан Сергій Кондрат.

Золотими призерами чемпіонату України стали Андрій Будзан, Василь Кудишин та Віктор Винник. Причому, Андрій Будзан став дворазовим чемпіоном України, вигравши у фіналі технічним нокаутом.

Срібло вибороли Юрій Ємчура, Андрій Романишин та Олег Максимів. Бронзові нагороди до Калуша привезли Роман Ємчура, Віталій Посацький та Олег Біленький.

Чемпіонат України серед юнаків та юніорів з тайського боксу відбувався з 5 по 9 липня в Одесі. Загалом у чемпіонаті взяли участь понад 450 учасників із 16-ти областей України.