Дитячий центр паліативної допомоги у Надвірній отримав реабілітаційне обладнання

Понеділок, 17 липня 2017 10:25
15 липня центру паліативної допомоги на базі Надвірнянського будинку дитини завдяки  благодійному соціально-мистецькому проекту «Коло Добра» подарували реабілітаційну систему.

Про це інформують Франківчани з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Реабілітаційне обладнання у Надвірнянському дитячому центрі паліативної допомоги стане суттєвою підтримкою для служби паліативної допомоги області. За словами керівника обласного клінічного центру паліативної допомоги Людмили Андріїшин, на Прикарпатті є величезна кількість дітей, яка потребує реабілітації. Тільки дітей з важкими неврологічними захворюваннями налічується 167, щороку реєструється від 90 до 105 дітей з онкологічними захворюваннями.

На сьогодні у дитячому центрі паліативної допомоги Надвірної проходять реабілітацію дев’ятеро маленьких пацієнтів. У центрі діти перебувають по два тижні кілька разів на рік. Центр забезпечує їх медичну та педагогічну реабілітацію, проходження фізіопроцедур, масажів, лікувальної фізкультури, тощо.

Зазначимо, що придбана для центру реабілітаційна система «Павук» – це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для нормалізації тонусу м’язів, збільшення їхньої сили, покращення та розвитку координації рухів. Система сприятиме проходженню абілітації діток, які мають вроджені неврологічні патології, зокрема, дитячий церебральний параліч, гідроцефалію, рухові порушення та інші.

 Довідка.

Благодійний соціально-мистецький проект «Коло Добра» впроваджується в Україні уже другий рік поспіль. Зародилася ідея проекту у Гошівському монастирі на Долищині. Тут відбувалися різдвяні пленери художників, а кошти, виручені від продажу створених полотен, спрямовувалися на благодійні цілі.  Співорганізаторами благодійного проекту є Благодійний фонд «Україна Інкогніта», Національний заповідник «Софія Київська», Івано-Франківська облдержадміністрація, Долинська райдержадміністрація, Гошівський греко-католицький монастир чину св. Василія Великого та видавництво «Мантикора» (засновник Віктор Вінтоняк). Проект реалізовується за підтримки Міністерства культури України, Опікунської ради НЗ «Софія Київська» та Івано-Франківського земляцтва в місті Києві.

Перегляди 199 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK