У Франківську відбудеться панахида за артистом Володимиром Пантелюком

Понеділок, 17 липня 2017 12:16
Сьогодні, 17 липня о 19:00 у Будинку смутку відбудеться панахида за народним артистом України, актором Володимиром Пантелюком.

Як повідомлялось раніше, вчора на вокзалі на 58 році життя, раптово помер заслужений артист України й відомий актор Івано-Франківського театру Володимир Пантелюк.

За словами очевидців чоловікові раптово стало зле. Люди викликили швидку, лікарі встановили смерть. 

"Неймовірно світла людина, завжди усміхнений, він дарував своє тепло всім: і колегам, і глядачам, всім навколо, – він любив людей, і його любили, і продовжують любити. Світла пам'ять...", – зазначають колеги з Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка.

Довідково.

Пантелюк Володимир Володимирович провідний майстер сцени, заслужений артист України. У 1980 р. завершив навчання у Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. Працював артистом драми Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка. З 1983 р. – Артист Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Актор зіграв у низці відомих вистав, зокрема “За двома зайцями” М.Старицький – Прокіп Сірко, «Таксист – 2, або Кохання на швидкості» Р.Куні  – Татусь Стенлі, «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем – Голова, «Тіні забутих предків» за М.Коцюбинським –Іванко.

Перегляди 184 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK