Ремонт підземних комунікацій на Вовчинецькій планують завершити до кінця серпня

Понеділок, 17 липня 2017 15:18
Із березня на вулиці триває масштабний ремонт водопровідних та газових мереж. 

Свою частину робіт комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" планує завершити до 1 вересня. Про це "Франківчанам" повідомив фахівець із зовнішніх комунікацій підприємства Володимир Шпег.

"Ми могли б відремонтувати ці комунікації і за тиждень-два, але це буде халтура. Тому ми намагаємося, щоб роботи були виконані якісно. Зробили ділянку дорогу — зробили пуск. Подивилися: протікає, не протікає — поїхали далі. Також намагаємося, щоб була нормально зроблена цементація. Щоб потім не було такого, що асфальт постелили і потім люди казали, що "Водоекотехпром" щось копає," — сказав Володимир Шпег.

В компанії "Івано-Франківськміськгаз" "Франківчанам" повідомили, що на вулиці триває заміна розподільчого газопроводу та газопроводів низького тиску. Ці роботи перебувають на завершальному етапі, стверджують у компанії.

Зараз вулиця Вовчинецька частково перекрита для руху транспорту. Це створює значні труднощі для транспортного сполучення між центром Івано-Франківська та мікрорайонами Позитрон, Кишлак і Каскад.

 

Перегляди 393 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK