Господарський суд Івано-Франківської області визнав КП «Технічний центр Сервіс-Авто» банкрутом

Середа, 02 серпня 2017 09:47
Через недостачу майна, для задоволення вимог кредиторів, суд визнав КП «Технічний центр «Сервіс-Авто» банкрутом та постановив відкрити ліквідаційну процедуру.

Про це йдеться у відповідній постанові Господарського суду Івано-Франківської області.

Івано-Франківська міська рада в квітні 2016 року прийняла рішення «Про припинення комунального підприємства «Технічний центр Сервіс-Авто»». В березні 2017 року прийняла рішення про зміну складу ліквідаційної комісії. Головою — призначили Лотоцького Святослава Володимировича, членом ліквідаційної комісії Фабуляк Оксану Ігорівну, начальника фінансово-економічного відділу КП «ТЦ «Сервіс-Авто».

В ході роботи ліквідаційна комісія виявила, що за даними бухгалтерського обліку кредиторська заборгованість КП «Технічний центр «Сервіс-Авто» становить 2 477 800,00 гривень. Дебіторська заборгованість - 83 200,00грн.

За результатами інвентаризації залишкова вартість майна на 1 червня складає 135 507,32грн

Ліквідаційна комісія прийняла рішення звернутись до господарського суду Івано-Франківської області із заявою про визнання КП «Технічний центр «Сервіс-Авто» банкрутом.

Вищий господарський суд України оприлюднив постанову про визнання Комунального підприємства «Технічний центр Сервіс-Авто» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Довідка.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб КП «Технічний центр «Сервіс-Авто» засноване в 1996 році. З 2014 року керівником підприємств призначено Хомчина Михайла Дмитровича. Основний вид діяльності допоміжне обслуговування наземного транспорту.

У травні 2015 року прокуратура м. Івано-Франківська розпочала три кримінальні провадження, щодо виявлених фінансових порушень в діяльності підприємства за 2013 – 2015 роки.

Перегляди 3623 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

В Україні вперше пролунав дзвін пам'яті за загиблими бійцями Штрафи, конфіскація майна, тюрма: в Україні посилили відповідальність за незаконну вирубку лісів Facebook дозволить створювати зі звичайних фотографій 3D і публікувати їх в стрічці До Дня захисника України "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси. РОЗКЛАД ПриватБанк стане недоступним для клієнтів на одну ніч З 1 листопада кожен українець може замінити старий паспорт на ID-картку. ВІДЕО Україна втратила від пожеж на військових складах до п'яти мільярдів доларів У Мінсоцполітики пояснили, що авто на "євробляхах" не стане перешкодою для отримання субсидії BlaBlaCar впровадив в Україні платне бронювання місць Армія, навчання та догляд за дитиною: що увійде до пенсійного стажу за новими правилами В Україні зросли ціни на оренду та купівлю квартир. ІНФОГРАФІКА Пенсіонери в Україні зможуть отримувати виплати за померлого чоловіка або дружину