У Калуші виявили самовільно встановлену автомобільну заправну станцію

Субота, 05 серпня 2017 15:22
На території гаражів колишнього ЗАТ "ЛУКОР" працює самовільно встановлена автомобільна заправна станція.

 3 серпня 2017 року о 12 год. 10 хв. відповідальним черговим управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради отримано інформацію від жителів вулиці Чорновола про дану АЗС.  Працівники управління негайно перевірили цю інформацію і встановили факт роботи самовільно встановленого автомобільного заправного пункту.

4 серпня о 8 год. 30 хвилин в кабінеті першого заступника міського голови Галини Романко було скликано засідання міжвідомчої комісії для виявлення та перевірки самовільно влаштованих автомобільних заправних станцій та автомобільних газозаправних пунктів, затвердженої розпорядженням міського голови від 10.05.2016 № 138-р, на якому було прийнято рішення виїхати на місце виявлення самовільно встановленого автомобільного заправного пункту, інформують "Вікна".

Встановити власника даного автомобільного заправного пункту не вдалось, тому було викликано слідчо-оперативну групу поліції для проведення розслідування стосовно правомірності роботи даного об’єкту. Працівниками поліції було припинено роботу даного об’єкту та опечатано.

Перегляди 437 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Maricela 07.08.2017, 00:37
Genuinely when someone doesn't understand then its up to other people that
they will assist, so here it takes place.

My blog post - foot pain cycling (drucillastarrick.hatenablog.com)
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK