Компанію "Укртрансгаз" очолить поляк

Вівторок, 08 серпня 2017 13:34
Наглядова рада НАК "Нафтогаз Україна" погодила обрання Павла Юзефа Станчака на посаду президента ПАТ "Укртрансгаз".

Як інформує прес-служба компанії, наглядова рада схвалила таке рішення одноголосно.

"Нафтогаз" як власник 100% акцій "Укртрансгазу" затвердить це призначення згідно з вимогами статутів обох компаній.

Згідно з довідкою від НАК, Павел Станчак понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. У 2003-2004 роках у PGNiG відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A.

Він продовжував працювати на посаді технічного директора – члена правління Gaz-System до 2008 року, опікуючись розробкою та виконанням інвестиційних планів, поточною технічною підтримкою газотранспортної системи, координацією процесів отримання дозволів та ліцензій з державними регуляторами та органами.

Зараз пан Станчак працює технічним директором – членом правління PGNiG Technologie S.A. та відповідає за проектування та будівництво нових газопроводів.

Перегляди 1878 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Стало відомо, де у ЄС жити найдорожче Підсумки тестування 2018: кожен сьомий абітурієнт провалив ЗНО. ВІДЕО Лише 20% випускників шкіл в Україні продовжують навчання в закладах професійної освіти 24 травня українці відзначають День молоді Стало відомо, коли у чеках почнуть заокруглювати суми “Вася, давай весло”: колоритне відео школярів про жахливу сільську дорогу. ВІДЕО Стало відомо, скільком українцям підвищать пенсії з липня Новини ЗНО: оприлюднено остаточні результати Народні депутати хочуть прийняти законопроект, який обмежить свободу в інтернеті У травні українці отримували майже на 60% менші субсидії Мін'юст: на користь дітей вже стягнули 1,7 млрд грн аліментів Помер видатний український поет Іван Драч В Україні подешевшало м'ясо Стало відомо, чи даватимуть субсидію безробітним Як пройшов столичний Марш рівності Оприлюднено результати ЗНО із семи предметів Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар