Калушанка Христина Береза у Мінську завоювала “бронзу”

У Мінську завершився дводенний міжнародний турнір на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. У складі української команди виступила калушанка Христина Береза. Титулована борчиня виступила...

Титулована борчиня виступила у ваговій категорії 53 кілограми. Проте, поступилася більш сильним суперницям та у підсумку отримала бронзу чемпіонату, інформує Асоціація спортивної боротьби України.

Загалом у другий день змагань наші борці завоювали чотири медалі. До фіналу у важкій вазі вийшов Олександр Хоцянівський та став переможцем турніру. У вазі 75 кг золото здобула Анастасія Шустова. Також у фіналі виступила Марія Ільчишин (63 кг) і здобула срібну медаль та Гран-Прі.