Франківський "Новий театр" готує дві прем'єри

Четвер, 12 жовтня 2017 12:30
Сьогодні, 12 жовтня, у Франківську відбулась прес-конференція, присвячена двом новим прем’єрам від “Нового театру”.\

15 жовтня відбудеться прем’єра трагікомедії “Шекспір проти Шиллера”, а 17 жовтня – драми “Ігри на задньому дворі”, повідомляє видання "Галицький кореспондент".

“Новий театр розпочав новий сезон і тепер ми пропонуємо вас дві прем’єри. “Ігри на задньому дворі” – вистава про співчуття, про те, що ми маємо мати повагу. А взагалі магія театру у тому, що людина разом з акторами має жити іншим життя”, – розказує Тарас Бенюк, директор театру.

Щодо другої вистави, то директор наголосив, що важливо, щоб люди бачити всі проблеми цього світу, тому вони їх і показують – те як може бути, і як не може бути.

“Ми хочемо погрузити людей у ту атмосферу. Коли у школі просто кажуть, що не можна так робити, воно не діє, люди мають самі розуміти, що не треба. Я думаю, що наша п’єса буде дуже цікавою, бо вона сюжетно не пов’язана, але пов’язана серцем”, – наголошує Тарас Бенюк.

Він розповідає, що Новий театр покликаний подобатись, не подобаючись, тобто робити все професійно, пропускати все через душу і серце.

“Ігри на задньому дворі” орієнтовано більше на молодь, вона написана за реальними фактами. Четверо підлітків “загрались” і згвалтували 14-річну дівчину. На суді хлопців виправдали і підправили до армії. Коли дівчина розповіла свою історію, то на вулиці вийшли протестувати, щоб посадити хлопців за грати.

“У виставі піднімаються важливі питання: цинізм, жорстокість, не вміння співчувати. Думаю, що підлітки мають обов’язково побачити це”, – розповідає актор Володимир Трафійчук.

Також у лютому-березні у Новому театрі буде ставитись вистава режисера з Києва. А з оновленим складом у цьому сезоні відбудеться ще одна презентація вистави “Спи спокійно”.

Театрали презентували візуальний проект сцени, яка будується в НД “Княгинин” і директор театру сподівається, що через рік уже можа буде там працювати. В загальному сцена коштуватиме від 12 до 15 млн. гривень.

“Княгинин” зараз переоснащується під театр. Ми стикалися з різними технічними моментами, бо не кожен день будуєш театр, а він буде оснащений новими технологіями”, – повідомляє Петро Сенчук, художник з освітлення.

Перегляди 95 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK