На Франківщині розводять зубрів

П'ятниця, 13 жовтня 2017 09:46
З активним розвитком міст, збільшенням кількості транспортних засобів, погіршенням екології тощо доводиться все частіше черпати дози релаксації у місцях більш усамітнених, енергетичних і заспокійливих.

В Україні їх можна відшукати безліч і кожне з них по-своєму привабливе, як-от невеличке село Мислівка у Долинському районі на Франківщині, інформує Агроцентр.

Окрім фантастичних гірських пейзажів, нестримних рік і потічків, чистого повітря і атмосфери гармонії, тут заховалася екзотична ферма зубрів.

Заховалася у буквальному розумінні, оскільки до ферми складно дібратися, вона не має власного сайту і відсутні будь-які контакти для зв’язку.

Проте тут працюють віддані своїй справі люди і, як то часто буває в Україні, більшою мірою на ентузіазмі.

Фермерське господарство налічує декілька дорослих і маленьких зубрів, косуль, диких кіз та інших тварин.

Але, без сумніву, ферма славиться саме зубрами.

Сьогодні складно уявити, що на початку ХХ ст. вони знаходилися на межі вимирання. Причинами тому стали люди, Перша світова війна та інші фактори.

Після 1926 р. дикі зубри перестали існувати, а сучасна популяція – це нащадки 12 зубрів, яких вдалося тоді вберегти у зоопарках і заповідниках.

Нині ферма у Мислівці переживає не найкращі часи. Коштів на її утримання катастрофічно бракує.

Іноді доводиться відпускати тварин на волю, щоб вони могли самі відшукати собі їжу.

Проте у цьому можна віднайти й свої плюси: в

Перегляди 226 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Помер видатний український поет Іван Драч В Україні подешевшало м'ясо Стало відомо, чи даватимуть субсидію безробітним Як пройшов столичний Марш рівності Оприлюднено результати ЗНО із семи предметів Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар Ціна на алкогольні напої знову зросте Завтра відбудеться останнє тестування ЗНО у 2018 році В Україні заборонили польоти дронів над центральними вулицями, дорогами і залізницею МОЗ оприлюднило карту непридатних для купання пляжів України В Україні скасовано освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста Президент України Петро Порошенко підписав закон про Вищий антикорупційний суд Більше півмільйона українців за рік скористались безвізом Рятувальники попереджають про найвищий рівень пожежної небезпеки в Україні