Прикарпатський спортсмен Валентин Блясецький виграв престижний борцівський турнір і кваліфікувався на Чемпіонат світу

Про це у соцмережі Facebook повідомив директор Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності Ігор Шкоропаняк. “Днями в Тернополі відбувся престижний турнір з вільної боротьби “Тернове поле”....

Про це у соцмережі Facebook повідомив директор Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності Ігор Шкоропаняк.

“Днями в Тернополі відбувся престижний турнір з вільної боротьби “Тернове поле”. Змагання були кваліфікаційними на Чемпіонат світу серед юнаків до 23 років, який пройде у польському місті Бидгощ.
Валентин Блясецький переміг у ваговій категорії до 57 кг. У фіналі Валентин виграв у земляка з Долини, який представляє Київську область, з рахунком 10:4″, – написав Ігор Шкоропаняк.

Валентин Блясецький є вихованцем борцівського клубу “Ластівка” в селі Джурів. Спортсмена тренує заслужений тренер України Іван Курилюк.