На Прикарпатті п'яна мати залишила дитину на вулиці. ВІДЕО

П'ятниця, 20 жовтня 2017 15:33
На Прикарпатті випадкові перехожі знайшли маленьку дитину біля п'яний як п'яною матері, яка спала поруч з дитячим майданчиком.

Люди, яких шокував вигляд дівчинки, повідомили в поліцію, а правоохоронці передали дитину медикам. При цьому сама горе-матір забирати свою дитину з лікарні навідріз відмовилася. 

"Важила вона 7 кг, в однорічному віці, коли дитина повинна важити приблизно 10 кг. Це означає, що дитина має дефіцит ваги", - розповіла завідуюча дитячим відділенням Лисецький райлікарні Галина Тендюк.

У свою чергу, мати дівчинки доставили в поліцію.

"Мама була практично неадекватна. Вона не могла повідомити, де проживає", - згадала начальник сектора ювенальної превенції Нацполіціі в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Проте, правоохоронці з'ясували, що жінці - 31 рік, звуть її Надія і проживає вона недалеко від Івано-Франківська разом з батьком дитини, однак застати цю пару виявилося непросто.

Односельці розповіли, що батько й мати маленької дівчинки - п'ють, постійно сваряться і б'ються.

"Влітку я не бачив навіть на вулиці, вони не виводили її навіть, тому що обидва були дуже зайняті горілкою", - розповів місцевий житель.
При цьому дівчинка виявилася другою дитиною Надії, а перший, 8-річний син, живе у бабусі, яка відмовилася говорити з журналістами, однак сусіди розповіли, що доглядає за дитиною вона добре.

"В хаті дуже чистенько, бабуся пече там пиріжки для дітей", - зізналася одна з сусідок.

У поліції розповіли, що долю малятка тепер буде вирішувати суд. Якщо бабуся від неї відмовиться, Катюшу передадуть в будинок дитини.

Перегляди 1014 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK