Мер Косова обізвав місцевих учасників АТО бандитами, що поміняли "спортивки" на камуфляжі

Четвер, 09 листопада 2017 18:30
Місцеві  учасники  АТО заявляють, що це не перший  випадок, коли мер  дозволяє собі такі випади  у сторону  бійців.  Мер Косова  ж заявляє, що має підстави так  говорити.

Вчора у  Косові під час спільного  засідання  спілки учасників  АТО  та  бійців ДУК  "Правий сектор" стався конфлікт військових з мером  Косова Юрієм Плосконосом.  За словамми  присутніх на зборах, коли  почали розглядати 4  питання, у приміщення  раптово увірвався  міський очільник. 

Учасники  АТО вже  раніше мали конфлікти з  міським головою. Бійці стверджують, що мер часто дозволяє собі нетактовні  висловлювання в їх адресу.  Користуючись присутністю мера на  засіданні, атовці запитали Юрія Плосконоса про  причину  таких  його висловлювань. Після чого,  як стверджують очевидці, мер почав кричати, що всі місцеві учасники АТО - це бандити, які перевдягнулися зі спортивних костюмів  у  камуфляжну форму. При  тому  Плосконос звинуватив бійців у рекетирстві та вимаганні грошей з місцевих лісових  господарств. 

"Коли його попросили назвати хоча б один  факт такого рекетирства, мер заявив,  що  в районі  нема ні одного порядного учасника  АТО", - розповідають Косівські  атовці журналістам. 

Учасники зборів  також стверджують, що  мер почав навмисно провокувати хлопців на бійку.

Наші журналісти звв'язалися з Юрієм Плосконосом, щоб почути його коментар з даного питання. Мер наполягає, що конфлікт навмисно загострює один з учасників АТО, який  був його конкурентом на виборах, та тепер, буцімто, прагне вигнати  очільника мііста із  займаної  посади.

"Я справді говорив про те, що атовці, а зокрема "Правий сектор" займається в місті не  тим, чим  потрібно. Взяти хоча  б той випадок,  що головному лікарю  ЦРЛ вилили зеленку  в очі і  тепер у людини лишилося 10%  зору", - каже Юрій Плосконос.

Нагадуємо, що наприкінці  жовтня цього року невідома жінка  вихлюпнула зеленку в  очі головному лікарю Косівської ЦРЛ. Це сталося у вбиральні лікарні. У  цей  час  у  кабінеті лікаря перебувало  13 представників "Правого сектору", які прийшли на прийом до головного лікаря  зі скаргою на бездіяльність працівнииків Косівської ЦРЛ. 

Судячи зі  слів мера, він звинувачує в інциденті саме представників "Правого сектору".

"Я вважаю, що вони на теперішній  час  поводять себе як люди, що ходили в "адідасовських" костюмах  у 90-х.  Тільки вони ппоміняли костюми на камуфляжі. Якщо вони вважають, що при владі  корупціонери, то нехай доведуть це, а не діють такими методами", - підтверджує мер свої слова, сказані напередодні самим атовцям.

Косівські вояки стверджують, що хотіли  опублікувати замітку про інцидент у місцевому друкованому  ЗМІ, та газета не горить бажанням висвітлювати конфлікт.

"Ми припускаємо, що мер може чинити тиск на журналістів", - кажуть учасникии  АТО.

Такий тиск Юрій  Плосконос  заперечує:  "Нехай публікують де хочуть. Мене  не  цікавить, що вони там мелють язиками, бо людей судитимуть по справах, а не по ляпанню язиком".

Косівські бійці АТО також зауважують,  що при обранні в мери, Юрій Плосконос  фігурував як волонтер.  Та з обранням на посаду мер  про свою волонтерську діяльність забув. Натомість почав відкриту ворожнечу з бійцями.

Перегляди 2675 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

-2 #9 СТЕПАН 12.11.2017, 14:31
На сторінці громади косівщини пишуть тільки хвалебні оди меру та його посіпакам. якщо там появляється ,,неугодний,, для команди репортаж його тут же видаляють, а дописувача блокують. Хто стверджує що мер таки щось зробив то це дійсно так, віджими приміщень, залякування опонентів, розповсюдження неправдивої інформації з метою виставити себе ,,борцем,, за мир і спокій у мсті. Чого лиш вартий зв'язок мера з франківським депутатом та спроба скасувати тендер на ремонт доріг у районі? Якщо б їм це удалося то невідомо чи були б відремонтовані дороги на Косівщині, але грошей не було б, як можно проводити ремонт доріг зовсім маючи техніки. Докерувався мер до того що Косівське сміття таємно вивозили аж на Тернопільщину, порушена кримінальна справа. Незважаючи на все дружина мера стала успішною бізнес леді, і задекларувала не мало не богато півтора міліони, а ще декілька земельних ділянок та автомобілів.
Цитата
-1 #8 Олександр 10.11.2017, 13:48
Скажу, що мадам Ольга (яка являється автором даної статті) не орієнтується ситуацією в Косові, так як люди при теперішньому мерові задоволені його роботою. Хто хоче ознайомитись з ситуацією ближче, нехай прочитає сотні позитивних відгуків на сторінці громади міста Косів.Діалог , а ще краще – приїде і побачить як місто розвивається , спитає простих людей що за період даного мера зроблено. Натомість існує група людей, які в опозиції до влади міста через прагнення отримати владу. І що б не робилось, не будувалось, облагороджувало сь прибиралось – все їм буде зле і все не так. Зазвичай не вплутуюсь в інтернет-баталі ї, але ж так накипіло (!) Черговий фейк від місцевих ЗМІ. Навіть колір тла сайту говорить сам за себе – жовтра пресса.
Цитата
-4 #7 Богдан 10.11.2017, 13:17
Автора статті-в Косів!Думаю.що отримає від громади порцію таких слів,що слова мера-то ще квіточки,Так,та к!Косів'яни вдалися в свого мера)
Цитата
+1 #6 Вікторія Яремин 10.11.2017, 11:38
Почитайте - як цю жовту публікацію сприйняли мешканці Косова в соцмережах:
https://www.facebook.com/groups/413466378850682/
Тут же - подивіться, як достойно працюють хлопці з міської ради.
А ще - включіть мозок - і прослідкуйте, як "опонєнти" з сумнівною біографією через соцмережі всіма способами намагаються дискредитувати команду міської ради.
Цитата
+1 #5 Франківчани відстій 10.11.2017, 10:09
От, ви коли пишете заказну статтю за 150 грн, ви хоча б якісь факти перевіряєте?
І , між іншим, хто автор статті, чи тепер в журналістиці цього вказувати не потрібно? Щоб потім не відповідати за свої слова?
П.С. все само собою зрозуміло, що жовта преса і т.д. і т.п., пише різні міфи, але скочуватись до такого просто вже перебір...
Цитата
0 #4 Буг 10.11.2017, 00:35
гівнозаказуха!А втори напевно від народного контролю з Косівщини?)
Цитата
0 #3 Кегшкуш 09.11.2017, 23:34
Вітаю “афтара” з тим, що він нарешті почав дослухатись до порад -почав друкувати свої “цінні висновки” там де їм і місце- в жовтій пресі. Пора вже якийсь псевдонім вигадати, щоб хоч якось підписувати свої наклепи.
Цитата
0 #2 Borrowed 09.11.2017, 22:45
Типовий дешевий трьоп дешевих провінційних журнашлюшок.
Особливо порадував останній абзац.
Мер після виборів перестав волонтерити.
А то що він до виборів був успішним підприємцем а потім закрив магазини Спеціально щоб його не звинувачували в конфлікті інтересів - ні слова.
Треба робити те за що взявся. І це хороший урок для вас, журналісти в лапках. Повчіться в Юри порядності.
Цитата
0 #1 Роман 09.11.2017, 21:28
Шановні "франківчани".
Хто з журналістів автор даної статті, та першоджерело даної інформації?
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK