У “ПБС" розповіли про чорний піар проти компанії

П'ятниця, 09 лютого 2018 17:52
  4 лютого 2018 року, тисменицьким районним судом було оприлюднено рішення про накладання арешту на екскаватор, який належить ТзОВ "ПБС".

Це рішення ухвалили на підставі нібито незаконного вивезення піщано-гравійної суміші у селі Драгомирчани, біля русла річки Бистриця Солотвинська, поруч автомобільної дороги Н-10 Стрий – Мамалига.

Вважаємо дане рішення незаконним та заангажованим.

Поширена низкою ЗМІ інформація, про начебто крадіжку піщано-гравійної суміші представниками "ПБС" не відповідає дійсності.

Техніка ТОВ "ПБС" взагалі не працювала  безпосередньо біля русла річки, а лише навантажувала піщано-гравійну суміш, яка була використана для будівництва тимчасового пантонного моста, після руйнівної повіні 2008р. Дані роботи були законними та санкціонованими. 

Інженерні споруди тимчасового пантонного мосту підлягали демонтажу, тому між ТзОВ «ПБС» та Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області, було досягнуто домовленість, про те, що піщано-гравійну суміш, яка була використана для будівництва тимчасового пантонного мосту, ТзОВ «ПБС» використає при плановому ремонті доріг (підсипці узбічь), а вартість даних матеріалів буде вирахувано з кошторису та актів виконаних робіт, тим самим будуть заощаджені державні кошти у розмірі близько 2 мільйонів гривень. 

Дану інформацію можна легко перевірити у компетентних представників САД області.

У зв’язку з вищесказаним передбачаємо, що дуже скоро, незаконне рішення про арешт техніки ТзОВ «ПБС» буде скасоване.

"В свою чергу, просимо ЗМІ не поширювати неперевірену або відверто неправдиву інформацію, та при бажанні звернутись в прес-службу ТзОВ «ПБС» для отримання офіційної відповіді щодо даного інциденту", - закликають в компанії.

Перегляди 124 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK