Для боротьби з контрабандою українсько-румунський кордон посилили Прикарпатськими нацгвардійцями

Понеділок, 12 лютого 2018 10:05
Через активізацію протиправної діяльності контрабандистів, Державний кордон України посилено Івано-Франківським гірсько-патрульним підрозділом Нацгвардії. 


Особовий склад окремої гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України продовжує здійснювати службово-бойове завдання з посилення охорони державного кордону України на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Селятин» Чернівецького прикордонного загону,  інформує прмес-служба НГУ.
Підрозділ був створений у 2016 році на Івано-Франківщині та має специфічні завдання, непритаманні жодному військовому формуванні.
Залучення військовослужбовців Національної гвардії України разом з прикордонниками на державному кордоні з Румунією пов’язано з активізацією протиправної діяльності контрабандистів, а саме незаконним переміщенням товарів підакцизної групи.

«Залучення військовослужбовців Національної гвардії України дає нам змогу збільшити щільність прикордонних нарядів на даній ділянці відповідальності. А також забезпечити прикриття тилових підступів до прикордоння, тим самим наростити ешелонованість побудови державного кордону», – зазначив заступник начальника штабу Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Для виконання завдань в гірській місцевості Чернівецької області особовий склад окремої гірсько-патрульної роти використовує снігоходи та квадроцикли. Це дає можливість спільним нарядам гвардійців та прикордонників швидко зреагувати, у разі виявленні незаконної діяльності на державному кордоні України з Румунією.
Спільним нарядом нацгвардійців та прикордонників, днями було затримано контрабандистів, які намагались перетнути державний кордон з шістьма ящиками цигарок, інформує група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України.

Читайте також: СБУ розшукує франківчанина, якого підозрюють в контрабанді наркотиків

Перегляди 298 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Василь 12.02.2018, 10:41
Просирають гроші платників податків Краще б протидіяли варварськів вирубці лісу, а в Брошневі вже немає де складати
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK