Коли і на скільки зростуть ціни на залізничні квитки

Вівторок, 13 лютого 2018 18:35
"Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури", – розповів директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

"Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виробляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу", – додав директор компанії.

А також він розповів, куди будуть спрямовані кошти, які "Укрзалізниця" отримає в результаті підвищення тарифів. Їх помістять на спеціальний інвестиційний рахунок, завдяки чому буде забезпечуватися зростання якості пасажирських перевезень.

Директор з економіки та фінансів "Укрзалізниці" нагадав, що востаннє компанія підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще в 2014 році.

"З того часу індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70%, в 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни", – додав Рязанцев, зазначивши, що вартість квитків на потяги все одно залишиться конкурентною у порівнянні з автобусними перевезеннями.

Читайте також: Прикарпаття готується до вшанування Героїв Небесної сотні

Перегляди 235 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK