В Івано-Франківську відбувся концерт з нагоди 204 річниці від дня народження Тараса Шевченка. ФОТО

Середа, 07 березня 2018 19:13
Сьогодні, 7 березня, напередодні 204-ї річниці від дня народження  України Тараса Шевченка в Івано-Франківську відбувся святковий концерт.

У заході брали участь вокальні та інструментальні колективи Прикарпаття. Його відвідали керівники облдержадміністрації та обласної ради, а також сотні іванофранківців, пише Фіртка.

Уривки із поетичних творів видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча читав доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури, декан факультету філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Роман Голод.

Під час свого виступу він також згадав героїв Небесної сотні.

«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!» – саме ці безсмертні слова Кобзаревого «Кавказу» у колективній свідомості українців асоціативно пов’язуються не лише з іменем його автора, але і з першим добровольцем Небесної сотні Сергієм Нігояном, який натхненно читав їх за кілька днів до відходу у вічність», – зазначив Роман Голод.

Щодо творів, які вже встигли стати так званими національними візитівками, то їх глядачі слухали стоячи, що свідчить про найбільшу шану та повагу до нашого славного Кобзаря.

Читайте також: Президент нагородив орденом "За мужність" загиблу на Донбасі Сабіну Галицьку

Перегляди 637 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK