Порошенко присвоїв звання “Мати-героїня” понад тисячі українок

Неділя, 13 травня 2018 14:31
Президент України Петро Порошенко привітав жінок України з Днем матері і підписав указ “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” 1051 українці, з них – 31 прикарпатці.

“Дорогі Матері! Від щирого серця вітаю вас з прекрасним, осяяним і зігрітим найвищими почуттями, святом – Днем матері. Мати – це чарівне слово таїть в собі велич добра, любові і теплих спогадів. Немає на землі людини ближче й дорожче, ніж мама. Вона – берегиня родинного затишку та гармонії”, – йдеться у привітанні П. Порошенко, оприлюдненому на сайті глави держави в неділю вранці.

Глава держави зазначив, що щоденні материнські молитви допомагають вистояти українським захисникам на Сході України і зберігають віру в кращий завтрашній день, інформує Слово і Діло.

“Нехай Господь почує ваші молитви та винагородить вас та ваші сім’ї здоров’ям, Божим благословенням, а нашій державі дарує мир. Бажаю вам невичерпного джерела життєвої енергії, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа”, – йдеться в привітанні.

Крім того, П.Порошенко підписав указ №121 “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”. Глава держави присвоїв почесне звання 1051 українці. Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, і які створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного і духовного розвитку.

Серед нагороджених – 40 мешканок Вінницької області, 128 – Волинської, 30 – Дніпропетровської, 27 – Донецької, 85 – Житомирської, 116 – Закарпатської, 7 – Запорізької, 31 – Івано-Франківської, 15 – Київської.

Почесне звання також отримали 11 жінок з Кіровоградської області, 2 – Луганської, 50 – Львівської, 16 – Миколаївської, 52 – Одеської, 25 – Полтавської, 244 – Рівненської, 23 – Сумської, 38 – Тернопільської, 28 – Харківської, 6 – Херсонської, 19 – Хмельницької, 7 – Черкаської, 27 – Чернівецької, 13 – Чернігівської та 11 – міста Києва.

Читайте також:  До Дня матері у Франківську висадили трояндову алею. ВІДЕО

Перегляди 272 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK