За сприяння БФ "Новий Івано-Франківськ" коломийські медики взяли участь у міжнародних змаганнях

Вівторок, 15 травня 2018 14:11
Протягом двох днів 21 команда з Польщі та України виконувала 8 завдань.

Днями на базі регіональної лікарні Івана Павла ІІ в польському місті Бартошице команда коломийських медиків взяла участь у змаганнях екстреної медичної допомоги, інформує Івано-Франківська міська політична організація “УКРОП”.

"На нас чекали різноманітні випробування: денні, нічні виїзди, теоретичні тести. Ми вчилися надавати допомогу під час зупинки серця, втрати свідомості. Окреме завдання – надання невідкладної допомоги дітям. Такі змагання дають неоціненний досвід. Та перед поїздкою у нас виникла проблема – наш Центр не мав змоги забезпечити усю команду формою", – розповідає головний лікар Коломийської станції екстреної медичної допомоги Валерій Костащук.

Медики звернулись за допомогою до БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ". За сприяння фонду для української команди придбали нову зручну форму. Тому на змаганнях коломийські медики нічим не поступались європейським колегам, а в одній із номінацій вибороли перше місце.

"Я більш як 20 років працюю водієм у центрі екстреної допомоги. Такі змагання – це нові знайомства та досвід. Адже водій теж є частиною команди. І має знати основи надання першої невідкладної допомоги, орієнтуватись у обладнанні та медикаментах", – розповідає учасник команди Олег Гураль.

До речі, у благодійний фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" щодня звертаються за допомогою сотні людей не тільки із Прикарпаття, але й з усієї України.

"Приємно, коли наша підтримка дозволяє людям досягати нових вершин: чи то у спортивних поєдинках, чи у різноманітних шкільних олімпіадах, чи у змаганнях серед медиків. Звісно, лікарі отримали у Польщі неоціненний досвід, який зможуть застосувати у своїй щоденній роботі", – сказав представник БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" Андрій Сторожук.

Читайте також: Понад 58 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури спрямують з держбюджету 23 ОТГ області

Перегляди 209 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK