Мешканець Коломийщини встановив одразу три світові рекорди. ВІДЕО

Віктор Голіней – гордість України. Майстер спорту з пауерліфтингу нещодавно повернувся з Чемпіонату Європи, здобувши чотири медалі та встановивши три світові рекорди. “Здобув золоту медаль...

“Здобув золоту медаль в присіданні: 361 кілограм – це рекорд Європи та світу. Золоту медаль в жимі лежачи, коли підням 260 кг та золото в тязі  – 300 кілограм”, – розповідає спортсмен.

У сумі трьох вправ, на чемпіонаті в Чехії, прикарпатець підняв майже тисячу кілограмів. Силач здобув абсолютну першість серед юнаків та встановив рекорд світу.

Василь Грицько – тренер рекордсмена розповідає, загалом у змаганні взяли участь 60-ть спортсменів. Призові місця наші паурліфтери отримали у всіх категоріях, однак результат Віктора Голінея – найкращий.