Де відпочиватимуть маленькі франківчани цього літа

Вівторок, 05 червня 2018 15:32
На відпочинок та оздоровлення дітей з міського бюджету виділено близько 1 мільйона гривень.

Цього року фінансування процесу оздоровлення діток зросло, адже минулого року з цією метою з міського бюджету була виділена сума в розмірі 750 тис.грн. Цього року вона становить 1 млн.грн. 196560 грн було виділено Департаменту освіти та науки для закупівлі 39 путівок для першої зміни в оздоровчий позаміський табір «Лімниця», куди поїдуть обдаровані дітки. 50 тис. грн. виділено на забезпечення функціонування пришкільних таборів. Проте, як зауважив директор Департаменту освіти та науки Ігор Смаль, цього року спостерігається зменшення кількості пришкільних таборів, оскільки батьки вважають неефективним оздоровлення дітей «на асфальті».

172 тис. грн виділено Управлінню охорони здоров’я на санатроні палати при міській клінічній лікарні. Службі захисту дітей було виділено 39 путівок в відпочинкові табори для дітей пільгових категорій населення. 38 путівок до табору «Лімниця» виділено Департаменту молодіжної політики та спорту , який, в першу чергу, забезпечує ними дітей з сімей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей сиріт, дітей інвалідів. Процес оздоровлення тільки набирає обертів. Станом на 1 червня на оздоровлення направлено 19 діток у табір «Молода гвардія» в м. Одеса та 15 діток до «Артеку» в Київській області. Путівки до цих оздоровчих закладів є повністю безкоштовними для дітей пільгових категорій населення, невеличку часину оплати повинні здійснювати батьки обдарованих діток.

54 дитини пільгових категорій населення оздоровились у відпочинково-оздоровчих закладах «Ясен», Рожнятівського району, «Сніжинка», м. Яремче та «Жовтень», Тисменицького району. Станом на вчорашній день розпочалось оздоровлення 50 -ти діток в міській клінічній лікарні. Тут вдалось поєднати процес лікування з відпочинком. Дітей зустріли охайні ліжечка, привітний персонал, на дітей чекає гарна ігрова кімната, купання в басейні, на подвір’ї лікарні є спеціально облаштовані території, де діти можуть гратись, знайомитись між собою та спілкуватись.

Читайте також: Студенти ПНУ - переможці Всеукраїнської олімпіади "Робототехніка"

Перегляди 289 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK