До берега Бистирці Надвірнянської обмежать доступ авто. ФОТО

П'ятниця, 08 червня 2018 13:00
На березі річки Бистирці Надвірнянської обмежать доступ автомобілів до берега річки,а щоб унеможливити тут стихійне сміттєзвалище – будуть виставлені сміттєві контейнери та інформаційні таблиці для відпочиваючих.

 З початком літа на гарячу лінію виконавчого комітету міської ради полинули звернення від мешканців міста щодо ганебного стану берега річки Бистирці Надвірнянської за мікрорайоном Каскад. Розрите берегоукріплення, гори будівельного сміття – не найкраща картина на шляху до русла річки, інформує Івано-Франківська міська рада.

Було організовано виїзну нараду з представниками Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, Муніципальною вартою, депутатським корпусом та представниками Вовчинецької сільської ради, адже дана територія виходу до річки відноситься саме до села Вовчинець.

Як повідомив сільський голова Михайло Назар, така ситуація склалась внаслідок незавершених робіт з берегоукріплення, кошти на які у цьому році держава ще не виділила. Укріплення русла річки відноситься до обов`язків спеціальних органів облдержадміністрації, і у минулому році дійсно ці роботи було розпочато.

Однак зараз все перетворилось на звичайне звезення сюди будівельного сміття, що обурило як мешканців, так і представників міської влади.
Секретар міської ради Оксана Савчук зазначила:

«Така ситуація не може надалі залишатись. Сільська рада та інспекція Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою мають тримати на контролі чистоту берега річки та вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми».

Заплановано обмежити доступ автомобілів до берега річки, а щоб унеможливити тут стихійне сміттєзвалище – будуть виставлені сміттєві контейнери та інформаційні таблиці для відпочиваючих.

Читайте також: Берег Бистриці перетворився на полігон будівельних відходів. ВІДЕО 

Перегляди 287 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK