На Прикарпатті відкривають сільські амбулаторії. ФОТО

Четвер, 14 червня 2018 19:43
Сьогодні в селі Монастирчани Богородчанського району після капітального ремонту відкрили приміщення ФАПу, реорганізованого в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

З цієї нагоди на урочистості завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич, повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

У вітальному слові очільник Прикарпаття побажав працівникам закладу та жителям села міцного здоров’я і зазначив, що  відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини дасть змогу наблизити до пацієнтів надання якісних та своєчасних лікарських послуг.

"Незалежно від того, де розташована медична установа - в обласному, районному центрі, місті чи у селі, - лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись у  належних умовах, - підкреслив Олег Гончарук. - Саме тому вкрай актуальним є вирішення тих питань, які стосуються забезпечення якісної медичної допомоги, зокрема, створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини".

Голова обласної державної адміністрації також відзначив вагомий внесок громади Монастирчан у відбудову медичного закладу, адже на ремонтні роботи вони зібрали кошти на співфінансування.

Слід відзначити, що проект амбулаторії загальної практики сімейної медицини "Крок назустріч людям" було розроблено у 2016 році. 

За кошти, зібрані у рамках проекту, вдалося замінити покрівлю закладу, фасад, облагородити територію довкола амбулаторії, провести водопостачання та водовідведення, збільшити кількість кабінетів.

Варто додати, що відтепер в установі працюватимуть  10 медичних працівників, що дасть можливість надавати більш кваліфіковані та якісні послуги пацієнтам.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про підвищення рівнів води

Перегляди 348 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK