Відповідно до Указу Президента: восьмикласниця з Калуша отримає стипендію імені Тараса Шевченка

П'ятниця, 29 червня 2018 14:08
Восьмикласниця Ірина Мельничин з Калуша отримає стипендію імені Тараса Шевченка.

Дівчинці призначили стипендію імені Тараса Шевченка за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури у 2016/2017 навчальному році. Таким чином, стипендію отримає учениця 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 1 Калуської міської ради Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що Ірина вже втретє стала переможцем Фінального етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

"В історії кожної літератури є твори, які володіють магічним даром безсмертя. Саме до таких шедеврів належить поезія Великого Кобзаря, яка навчала його сучасників і сьогодні навчає нас…". Таким мав бути початок твору, який мали написати семикласники, учасники фінального етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка. При цьому у власному висловлюванні потрібно було використати цитати з творів Генія. Завдання не з простих, бо учасникам потрібно було продемонструвати креативні вміння переплести власне бачення із міркуваннями інших, знання творчості письменника, а також обізнаність щодо подій, які відбувають у нашій державі і як твори Т. Шевченка можуть навчати наших сучасників.

Читайте також: Дівчинка з Франківщини здобула титул "Маленька Міні міс України – талант 2018". ФОТО

 

Перегляди 593 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK