Віддані вболівальники підтримують до кінця, – Марцінків про поразку “Прикарпаття” від “Балкан”. ФОТО

20 липня “Прикарпаття” та “Балкани” зійшлися у першому двобої Першої ліги сезону 2018/2019 років.  На 58-й хвилині гравець клубу “Балкани” Вадим Златов забив гол у ворота “Прикарпаття”. Гра...

20 липня “Прикарпаття” та “Балкани” зійшлися у першому двобої Першої ліги сезону 2018/2019 років.

На 58-й хвилині гравець клубу “Балкани” Вадим Златов забив гол у ворота “Прикарпаття”. Гра завершилась рахунком 1:0 на користь команди з Одещини.

Міський голова Івано-Франківська прокоментував такий результат на своїй сторінці у соцмережі та зазначив, що віддані вболівальники підтримують до кінця.

“Ми стартували. Команда рідного краю зіграла перший матч з “Балканами” у Першій лізі. І хоч, поєдинок закінчився не переможним рахунком 0:1, але це вже перемога. ФК “Прикарпаття” — ви молодці. Нехай ця поразка стане останньою у всіх інших матчах.  Ми, віддані вболівальники, — з вами!”, – написав Руслан Марцінків.