Крадіжки, ДТП та продаж сина, - результати операції "Мігрант" на Прикарпатті

Середа, 08 серпня 2018 20:15
З 25 липня по 31 серпня  на Прикарпатті проводиться цільова загальнодержавна операція "Мігрант", спрямована на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

За цей період викрито у вчиненні кримінальних правопорушень 2 осіб, інформують у прес-службі поліції області.

Зокрема одного уродженця Грузії, якого узято під варту за підозрою у вчиненні грабежу з автомобіля у Надвірній та 1 особу без громадянства – 29-річного батька, затриманого при спробі продажу сина.

Від початку операції правоохоронці встановили, що 18 іноземних громадян – порушили законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Крім того, поліцейські спільно з працівниками управління Державної міграційної служби в області викрили 26 осіб у порушенні законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

За участю іноземців виявлено та задокументовано 18 порушень Правил дорожнього руху, з них 4 – вчинення дорожньо-транспортних пригод та 1 – за керування автотранспоротом у стані сп’яніння (ст.130 КУпАП).

На розгляд у міграційну службу скеровано 3 подання про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження. Усі з цих подань задоволено. За порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України (ст.203 КУпАП) виявлено на цей час 21 особу, а за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст.205 КУпАП) поліцейськими складено 5 адмінпротоколів.

Читайте також: Витрати середньостатистичної родини Прикарпаття у 2017 році складали 8948 грн

Читайте також:

Перегляди 160 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK