У Івано-Франківську місцева влада надала дільничним офіцерам поліції комп’ютерну техніку. ФОТО

Четвер, 09 серпня 2018 11:43
У середу, 8 серпня заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда передав поліцейським Івано-Франківського відділу поліції ГУНП в області чотири комп’ютери, придбані за кошти міського бюджету, в межах виконання Програми з протидії злочинності.

"Вкотре я маю честь вручати вам обладнання, необхідне для роботи. Завдяки міському голові Руслану Марцінківу, депутатському корпусу, та відповідно до виконання спеціальної Програми передбаченої на 2016-2020 роки ці кошти скеровано для поліції, - повідомляє Управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Адже ми розуміємо, що ефективна робота поліції в місті – це запорука спокою та безпеки наших громадян" - повідомив Олексій Кайда.

Начальник Івано-Франківського відділу поліції Ростислав Прокопчук висловив вдячність мерії за співпрацю та підтримку зазначивши, що від міської влади підрозділ отримав раніше автомобіль, нагрудні відеокамери та комп’ютери, а нову техніку передадуть молодим працівникам – дільничним офіцерам поліції.

Таке покращення в плані матеріально-технічного оснащення - частина від передбачених Програмою потреб на цей рік, але і влада і правоохоронці працюють над вирішенням запланованого. За сприяння у покращенні умов праці владі та керівництву подякував і начальник цього підрозділу - Андрій Ілійчук.

Читайте також: У Франківську можна викликати поліцію через мобільний додаток "My Рol". ФОТО/ВІДЕО

Перегляди 285 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK