На Прикарпатті завершила процес об’єднання ще одна громада

П'ятниця, 10 серпня 2018 20:33
До переліку ОТГ Івано-Франківщини додалася ще одна громада – Новицька. Це третя громада, створена у Калуському районі за 3 роки децентралізації.

Розпочавши свій шлях об’єднання ще в 2015 році, вчора сесією Середньоугринівської сільської ради, а за день до того – сесіями Новицької, Добровлянської та Підмихайлівської сільських рад схвалено рішення про добровільне об’єднання територіальних громад та план організаційних заходів об’єднання, пише Правда..

Попередньо, 3-го серпня, в ОДА було видано розпорядження, яким затверджено висновок про відповідність проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад з центром в с. Новиця Конституції і законам України.

Як зазначив консультант з юридичних питань Андрій Деркач, відповідно до чинного законодавства, з дня набрання чинності рішення всіх рад, що прийняли рішення про об’єднання, ОТГ вважається утвореною.

Сьогодні в ОДА уже є лист Новицьокї сільської ради – ініціатора утворення і майбутнього адміністративного центру ОТГ, з пропозицією звернутися до ЦВК  для прийняття нею рішення про призначення перших виборів сільської ради ОТГ та сільського голови ОТГ, що облдержадміністрація і зробить протягом наступних 5-ти днів.

Як відомо, до складу Новицької ОТГ увійшли територіальні громади сіл Новиця, Зелений Яр Новицької сільської ради, сіл Середній Угринів, Старий Угринів Середньоугринівської сільської ради, села Добровляни Добровлянської сільської ради, сіл Підмихайля, Бережниця Підмихайлівської сільської ради.

Читайте також: На озері Франківська провели прочистку мереж, що не робили від моменту їх встановлення. ФОТО

Перегляди 173 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK