На Прикарпатті з невідомих причин одночасно вимкнулися чотири високовольтні лінії

Понеділок, 13 серпня 2018 15:12
Вранці, 13 серпня,  в Івано-Франківській області одночасногоо вимкнулись одразу чотири високовольтні лінії, знеструмивши вузлові підстанції "Коломия" та "Надвірна", які живлять південну частину області.
 
Системна аварія сталась вранці 13 серпня, повідомляє “Галка” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”. Наразі електропостачання відновлене, але є ризик повторного вимкнення.

Першою вимкнулась лінія 110 кВт "Богородчани – Надвірна", а за нею – лінії 110 кВт "Івано-Франківськ – Надвірна", "Івано-Франківськ – Одаї – Коломия" та "Чернівці – Гаврилівці – Снятин". Енергетики робили спроби подавати напругу, щоб відновити електропостачання, але лінії вимикались повторно.

Точні причини аварії наразі не встановлені. На одній із чотирьох високовольтніх ліній "Івано-Франківськ – Одаї" виявили пошкодження, яке вдасться ліквідувати за кілька годин. Ремонтна бригада уже працює над поломкою. На діагностику причин аварії та їх виправлень на решті ліній кинуті всі сили: оперативно-виїзні бригади проводять обхід ліній, щоб знайти причини вимкнень, а споживачів перезаживляють до резервних джерел нашої та Чернівецької областей.

"Зараз напругу на підстанції "Коломия" та "Надвірна" подали, електропостачання регіону відновлено, але енергетики попереджають, що поки не з’ясують причини вимкнень та їх не виправлять, повторне вимкнення можливе.

Енергетики нагадують, що у випадку виникнення аварійних ситуацій споживачам слід негайно звертатися у цілодобовий кол-центр компанії за номером 0 800 50 40 20. Також просять з розумінням ставитись до перенавантажень на кол-центр і слідкувати за вимкненнями на офіційному сайті компанії oe.if.ua.

Читайте також: У Івано-Франківську встановили нові сучасні діодні світлофори. ФОТО

Перегляди 318 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK