На Франківщині журналістів-першокурсників урочисто посвятили у студенти. ФОТО

Четвер, 20 вересня 2018 13:44
18 вересня відбулася урочиста посвята в студенти спеціальності "Журналістика" на території Івано-Франківського лісового селекційно-насіннєвого центру в селі Клубівці Тисменицького району на Алеї пам’яті журналістів Прикарпаття.

 

Ця знакова подія проходить вже традиційно у третю неділю вересня.

Свято розпочалося з привітального слова голови обласної спілки журналістів Лілії Боднарчук, яка наголосила про важливість професії журналіста, які своєю працею створюють інтелектуальний простір для розбудови України. Серед почесних гостей були присутні ветерани журналістської праці, які побажали творчих успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів, - інформує прес-служба Прикарпатського національного університету.

Також студентів привітала секретар Національної спілки журналістів, викладач кафедри журналістики Вікторія Плахта та побажала добре пройти навчання і гідно нести високе звання журналіста. А на підтвердження того, що студенти готові до цього, першокурсники виголосили клятву та кредо та виконали "Гімн журналіста".

Як зазначила професор кафедри журналістики Ганна Марчук, студенти усвідомлюють важливість обраної професії, тому нехай прагнення до знань і самовдосконалення зростає, а навчання в університеті буде успішним й приносить задоволення.

Також в цей пям’ятний день студенток другого курсу кафедри журналістики Ілону Аніщукову та Ірину Михальчук прийняли в члени  Національної спілки журналістів України.

Читайте також: На Коломийщині у "Світовиді" представлять виставку скульптури та графіки. ПРОГРАМА

Перегляди 210 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK