Люди заслуговують на якісну і надійну медицину, - Віктор Шевченко

Субота, 22 вересня 2018 09:31
Віктор Шевченко відвідав Рогатинську ЦРЛ. Народний депутат України оглянув заклад, поспілкувався із медиками та пацієнтами. На сьогодні Рогатинська ЦРЛ обслуговує 41 тисячу людей.

В день тут приймають 160-180 пацієнтів. До того ж заклад розташований на перехресті доріг Тернопіль-Івано-Франківськ-Львів. І тут часто надають допомогу постраждалим у ДТП на дорогах, кількість яких, на жаль, щоразу збільшується.

Світлина від Віктор Шевченко.

Світлина від Віктор Шевченко.

"Як і будь-яка державна лікарня, маємо багато проблем. Ремонту потребує терапевтичне відділення, операційний блок. Є ще багато старих вікон, які треба замінити. Потребуємо оновлення матеріально-технічної бази", - зазначив головний лікар Рогатинської ЦРЛ Тарас Бандура.

Віктор Шевченко відзначив: у операційних відсутнє нормальне обладнання. Тому медики не мають можливості робити повноцінну діагностику. А тим більше, складні операційні втручання.

Світлина від Віктор Шевченко.

Світлина від Віктор Шевченко.

"Перша необхідність – це лапароскоп, який дозволить без додаткового навантаження на організм робити діагностику та оперувати пацієнтів", - зазначив нардеп.

Крім того, Віктор Шевченко оглянув палати лікарні та поспілкувався із пацієнтами.

"Люди повинні отримувати якісну медичну допомогу. Це стосується і палат, савнузлів, коридорів. Усе це має відповідати європейським нормам. Сприятиму, аби з державного бюджету були виділені кошти на ремонт лікарні. Бо люди заслуговують на якісну і надійну медицину", - зазначив нардеп.

На правах реклами

Читайте також: У школах Прикарпаття розпочинатимуть день з молитви

Перегляди 78 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK