Франківська студентка отримала стипендію у розмірі 1000 доларів за найкращу магістерську роботу

Середа, 10 жовтня 2018 10:37
Аспірантка юридичного інституту ПНУ Ірина Шукало отримала стипендію за найкращу магістерську роботу від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Республіки Польща.

 У Прикарпатському національному університеті завершився конкурс на найкращу захищену цьогоріч магістерську роботу.

Його ініціатором виступив Фонд Інституту Східноєвропейських досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) у рамках двосторонньої Угоди про співпрацю між Фондом та Прикарпатським національним університетом, інформує прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника.

Експертною комісією було розглянуто 15 захищених магістерських робіт, які подали на здобуття стипендії Фонду цьогорічні випускники-магістри факультетів та інститутів Прикарпатського університету.

Кращою визнана захищена магістерська робота магістрантки Навчально-наукового Юридичного інституту Ірини Шукало.

Тема роботи – «Правовий режим санітарно-захисних зон». Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор Надія Кобецька.  Зазначимо, що зараз Ірина Шукало навчається в аспірантурі Прикарпатського університету.

«Рішення комісія було відзначити саме цю роботу. Ми підтримуємо всі ініцативи Прикарпатського університету, а саме викладачів і студентів, які пов’язані з «Європою Карпат». Саме зараз, в умовах викликів сучасності, потрібно вирішувати різні складні питання, зокрема, в правовому аспекті, пов’язані з захистом довкілля, Карпатського парку. Ми маємо зберегти все це для наступних поколінь», – зазначив під час виступу представник Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковські.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні (2005-2010 рр.), представник Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковські урочисто вручив переможниці конкурсу Ірині Шукало грошовий сертифікат в розмірі 1000 доларів на отримання стипендії Фонду.

«Ми намагалися вибрати таку тему, яка актуальна, не досліджена і, передусім, може мати продовження для практики. Надалі будемо працювати над цією проблемою. Плануємо в дисертаційному дослідженні вийти на досвід країн Європейського Союзу і запропонувати інші шляхи вирішення проблемних питань щодо санітарно-захисних зон. Це важливо для нас з точки зору екологічного права, яке актуальне і немає кордонів», – сказала науковий керівник, доктор юридичних наук, професор Надія Кобецька.

«Над своєю науковою роботою я працювала 3 роки. Суть дослідження полягає у вивченні правового режиму санітарно-захисних норм в Україні, визначенні їх особливостей та характерного типу. Сьогодні більшість людей є вразливими до різних негативних впливів з боку діяльності підприємств, різних шумів і т.п. Саме санітарно-захисні зони покликані захистити людину, навколишнє середовище задля подальшого розвитку і людини, і, в цілому, суспільства», – розповіла про своє наукове дослідження переможниця конкурсу Ірина Шукало.

В червні цього року 10 студентів Прикарпатського університету отримали від засновника Фонду Зигмунта Бердиховського грошові сертифікати на отримання впродовж навчального року щомісячної стипендії в розмірі еквіваленту 100 доларів.

Читайте також: Професор ІФНТУНГ став президентським стипендіатом

Перегляди 387 разівLoading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

У Міносвіти розробляють варіант комбінованої форми навчання при карантині Окупанти 12 разів за добу порушили "тишу": поранено одного військового Наступного тижня на Прикарпатті очікується різкий спад спеки На Івано-Франківщині ще 57 людей захворіли на COVID-19 Через негоду у двох районах Прикарпаття декілька сіл знову відрізані від світу Терміново подати документи: на Франківщині за вихідні мають оцінити збитки від паводку На Рожнятівщині сім'я у власному будинку зробила музей. ФОТО На Прикарпатті розпочалися жнива Рятувальники надали допомогу туристці, травмованій у горах. ФОТО В уряді розповіли, як у домашніх умовах "утилізувати" засоби індивідуального захисту Від сьогоднішнього дня банки не будуть штрафувати за прострочений платіж Житель Франківська створив карту з віком будинків Станиславова. ФОТО ДТП на Чорновола: рух заблоковано У Франківську на Коновальця трапилася ДТП На Попівані тинівки альпійські вивели пташенят. ФОТО Майже два тижні без газу. Прикарпатці просять допомогти, газовики рахують вартість робіт Українці два тижні зможуть спостерігати парад планет У Коломиї з’явилась алейка радості. ВІДЕО За червень прикарпатці оформили понад 4 тисячі закордонних паспортів У Ямниці трапилася ДТП. ВІДЕО