Франківці стали "онуками" для самотніх мешканців геріатричного пансіонату. ФОТО

Четвер, 01 листопада 2018 12:35
Декілька днів тому на сторінці проекту STAY з’явилися перші фотографії одиноких людей похилого віку та розповіді про їхнє життя.

І одразу ж небайдужі мешканці міста та області почали зголошуватися ставати «онуками», аби періодично навідувати стареньких та давати їм найпотрібніше – тепло спілкування та відчуття своєї потрібності.

 
 
"Про проект дізналася через Фейсбук і просто захотілося стати онукою. Мої дідусі і бабусі померли давно, мабуть, ще й тому є потреба мати бабусю. Катерина Іванівна вразила з фотографії своєю щирою посмішкою, вона такою є і в житті, і дуже хоче, щоб її провідували. Вона залишилася зовсім одна, а 6 листопада в неї день народження. Відвідуватиму її обов’язково, наскільки дозволятиме час", – розповідає одна з "онук" проекту Ірина Максимчук, передають "Вікна".
 

Ініціатор проекту STAY, багатодітна мама, громадська діячка Ілона Мурзова каже, що проект охопить не лише людей похилого віку. У геріатричному пансіонаті живуть і доволі молоді люди, які через важкі хвороби опинилися в цьому закладі. Для них волонтери шукатимуть "братів" чи "сестер".

"Цими днями відбуваються перші зустрічі "онуків" зі своїми майбутніми підопічними. Для одних ми організували транспорт, інші – не дочекалися спільної поїздки і одразу ж, лише прочитали історію тієї чи іншої людини, пішли до пансіонату. Зворушує те, як мешканці міста об’єднуються для допомоги самотнім людям похилого віку. Хтось приносить для своїх підопічних щось смачненьке, хтось уже шукає лікарів, аби допомогти вирішити ту чи іншу проблему із здоров’ям", – говорить Ілона.

Проект STAY лише розпочався. Загалом в геріатричному пансіонаті Івано-Франківська проживає 170 мешканців. У кожного з них своя доля, своя життєва історія. Але об’єднує їх одне – брак спілкування та уваги.

У Івано-Франківську тривають перші зустрічі «онуків» із самотніми мешканцями геріатричного пансіонату

Щотижня на сторінці проекту будуть з’являтися нові фото та нові розповіді. Кожен, хто може поділитися своїм теплом із самотньою людиною, може долучитися до проекту і обрати для себе "бабусю" чи "дідуся".

Читайте також: У мережі оприлюднили фотографії стареньких із Геріатричного пансіонату, які чекають «онуків»

Перегляди 430 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK