Франківських муніципалів одягнуть за бюджетні кошти на понад мільйон гривень

П'ятниця, 02 листопада 2018 09:35
Комунальне підприємство "Муніципальна варта" оголосила тендери на закупівлю літнього та зимового одягу для своїх працівників на загальну суму 1,2 млн грн.

КП "Муніципальна варта" оголосила два тендери на закупівлю форменого одягу – зимового та літнього. Очікувана  вартість зимового вбрання – 700 тисяч гривень, літнього – 500 тисяч гривень, пише Курс.

На зиму для муніципалів місто збирається закупити по 75 курток, кітелів, штанів, кашне, бейсболок, комплектів термобілизни, а також пар зимового взуття, рукавиць і навіть шкарпеток.

На літо "Муніципальній варті" куплять 100 курток, 50 штанів, флісових шапок, бейсболок, ременів і черевиків та 140 футболок.

Тендери на закупівлю форменого одягу "Муніципальна варта" оголошує вже втретє. Попередні два не відбулися через відсутність учасників.

Відзначимо, що штат "Муніципальної варти" сьогодні становить 80 працівників. Місячний фонд заробітної плати – 482,5 тис. грн. Зокрема, начальник підприємства отримує зарплату 15 тисяч гривень.

"Муніципальна варта" в Івано-Франківську займається боротьбою з нелегальним продажем алкоголю, з нелегальною вуличною торгівлею, допомагає рятувальникам та поліції, охороняє комунальну власність, матчі ФК "Прикарпаття" і навіть рятує котів. Мабуть, однією з найважливіших і найбільш резонансних справ "Муніципальної варти" останнім часом стала боротьба проти нелегальних заправних станцій в Івано-Франківську. Протягом 2017 року з міського бюджету на "Муніципальну варту" витратили 7,3 млн грн.

Читайте також: В Івано-Франківську на вулиці Мазепи горіла квартира

Перегляди 111 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK