Гравці франківського “Урагану” здобули бронзу на кубку України U10

У Києві завершився кубок України серед юнаків 2009 – 2010 років народження. У фінальній зустрічі вихованці франківського “Урагану” з обіграли ФСК “Іллічівець” з рахунком 5:3 і...

У Києві завершився кубок України серед юнаків 2009 – 2010 років народження.

У фінальній зустрічі вихованці франківського “Урагану” з обіграли ФСК “Іллічівець” з рахунком 5:3 і здобули бронзу на кубку України U10, повідомляє Репортер.

У чвертьфіналі кубку U10 команда зустрічалася із “Спартою” міста Свідловодська. Фінальний свисток зафіксував рахунок 5:5 і перепустку у пів фінал вирішила серія пенальті. З рахунком 3:2 перемогли дракони.

У півфіналі дракони зіграли з “Фортуною” міста Христинівки. Програли 5:2
“Причина поразки, я думаю, у важкій грі в чвертьфіналі, де хлопці віддали багато сил в плані психологічному, моральному та фізичному. Дуже важливо було зібратися на останній матч – фінал малого кубка України. У цій грі хлопці себе показали з найкращої сторони і ми святкували перемогу”, – зауважує тренер Юрій Іванишин.
У зустрічі ФСК “Іллічівець” – Академія НФК “Ураган”, дракони перемогли з рахунком 3:5. Кращим гравцем команди визнано Василя Гончарука.