Ювенальні поліцейські зустрілися з першокурсниками Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу

Середа, 05 грудня 2018 19:42
Працівники поліції під час Всеукраїнського тижня права поспілкувалися з учнями навчального закладу на актуальні для молоді теми правового характеру.

Начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук ознайомила учнів коледжу з завданнями підрозділу щодо захисту прав та інтересів дітей, розповіла про характерні для студентського середовища правопорушення та стан злочинності серед неповнолітніх на Прикарпатті. Вона наголосила, що працівники поліції передусім ставлять собі за мету не покарати молодих людей, котрі з певних причин оступилися, а  застерегти від правопорушень, спонукати молодь до здорового способу життя та навчити, як захиститись від  злочинних зазіхань зловмисників.

Ювенальні поліцейські зосередили увагу першокурсників на недопущенні вживання наркотичних засобів, алкогольних напоїв, що є однією з вагомих причин скоєння  неповнолітніми адміністративних і кримінальних правопорушень. Юнакам та дівчатам нагадали про відповідальність за різноманітні прояви цькування  і жорстокості, дотримання правил проживання у студентських гуртожитках, застерегли учнів від ризикованих витівок, що можуть мати непоправні наслідки.

Студенти-першокурсники та директор коледжу Василь Бабінець подякували працівникам ювенальної превенції за цікаву і корисну бесіду.

 Читайте також: Франківці вшанували воїнів, загиблих від російської агресії. ФОТО

Перегляди 149 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK