Франківські монахи підкорили мережу своїм виконанням колядки «Спи, Ісусе, спи». ВІДЕО

П'ятниця, 11 січня 2019 10:05
Нещодавно в мережі стало набирати популярність відео виконання відомої колядки «Спи, Ісусе, спи» отцями та братами Чину святого Василія Великого.

Відео зворушливого виконання колядки опублікувала сестра Арсенія Лісовська (Irena Lisovska) зі  Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії на своїй сторінці в мережі Facebook, пише сайт УГКЦ.

На свято Різдва Христового отці та браття Чину святого Василія Великого з монастиря Царя Христа, що в Івано-Франківську по вул. Незалежності, 181, з вітаннями відвідали Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які проживають в нашому місті по вул. Коломийській. Вітаючи сестер, отці виконали кілька колядок, при цьому один із них – о. Климентій Шувар, ЧСВВ, акомпанував на фортепіано.

«Кожного року ми маємо звичай вітати одне одного колядами. Цьогоріч ми побачили у сестер фортепіано і я запропонував о. Климентію підіграти нам», – зізнається о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – ігумен монастиря Царя Христа.

Відео миттєво стало набирати популярності, так що станом на сьогодні – 11 січня його вже переглянули понад 180 тис. разів.

Читайте також: Одна з найдавніших церков Франківська відзначила храмове свято. ФОТО

 

Перегляди 241 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK