Франківськ представить Україну в міжнародному проекті "Pixel on Tour"

П'ятниця, 18 січня 2019 14:36
Івано-Франківськ представить Україну в міжнародному проекті "Pixel on Tour", що координується ГО «Д.О.М.48.24», де також беруть участь Франція, Португалія, Італія і Польща.

До участі в зазначеній програмі активно долучиться також і Коледж Університету Короля Данила.

"Мета проекту зараз є актуальною для всього світу, оскільки в закладах освіти навчаються діти з різними культурами, мовами, можливостями, зовнішністю. Хтось переїхав через роботу батьків, когось змусили військові дії, а хтось просто обрав для життя місце, де почуває себе комфортніше. Тому ініціатори проекту замислилися над тим, як покращити і пришвидшити інклюзію та чи зможе з цим впоратися мистецтво", - зазначає голова правління ГО «Д.О.М.48.24» Наталія Вишневецька 

На підґрунті вивчення азів фотографії, три групи дітей різного віку в кожній країні створять свої роботи, що демонструватимуть їхні враження від міста, в якому вони живуть, а потім обміняються з групами з інших країн і доповнять враження ще однією фотокартиною. Таким чином відбудеться спілкування між учнями з різних країн та сформується відповідна фотовиставка. 

Роботу учнів будуть організовувати викладачі, що спостерігатимуть за процесом і вивчатимуть, як він впливає на інклюзію. Надалі ці нотатки будуть опрацьовані для створення методики з використання арт-проектів для покращення інклюзії. Відповідно, вчителі також зможуть долучитися до міжнародної співпраці з іноземними колегами та урізноманітнити робочі процеси.

"Інклюзивна освіта повинна бути базовою частиною освітнього процесу в кожному навчальному закладі, зокрема і в нашому. Ми намагаємося підвищувати рівень освіти з безпосереднім використанням інклюзивних методів навчання, тому щиро вдячні організаторам проекту за можливість співпраці та участі задля досягнення позивного результату" – наголошує директор Коледжу Університету Короля Данила Інна Варварук.

Читайте також: “Жінки нетипових професій”: у Франківську відбудеться форум жіночих історій

Перегляди 131 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK