У Франківську в католицькій школі дітей навчали відваги та любові. ФОТО

Понеділок, 15 квітня 2019 14:31
Як навчити дітей відваги, віри та любові? Як донести до їхніх сердець важливість та необхідність цих рис для християнина та громадянина своєї держави?

У католицькій школі св. Василія Великого спробували це зробити, досліджуючи життя звичайних людей.  Вони через безмежний прояв своєї віри та любові були проголошені  блаженними українського народу, повідомляє Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У рамках Тижня католицького шкільництва 10 квітня між класами школи відбувся брейн-ринг під назвою "Відважно з вірою та любов'ю". Це гасло стосується 4 мучеників УГКЦ – блаженної Йосафати Гордашевської, блаженної Тарсикії Мацьків, блаженних отців Климентія Шептицького та Омеляна Ковча. Участь у грі взяли 7 каманд – збірні 5, 6, 7,  8, 9 класів, а також команди 10 та 11 класів.

Усі учні дуже ретельно готувалися до таких інтелектуальних змагань. У результаті наполегливого протистояння з невеликим відривом перемогла збірна 7 класів.

Команда переможців взяла участь у фінальному брейн-ринзі, який відбувся в п’ятницю, 12.04,  між батьками, вчителями та учнями.

Читайте також: У Франківську учні католицької школи з курток та шапок робили креативні портрети. ФОТО

Перегляди 54 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK