Двоє франківських спортсменів вибороли кубки Європи зі спортивної ходьби. ФОТО

Сьогодні, 19 травня близько 17:00 в литовському місті Алітус завершився кубок Європи зі спортивної ходьби серед чоловіків та жінок. Валерій Літанюк в складі збірної...

Валерій Літанюк в складі збірної України став переможцем Кубку Європи зі спортивної ходьби на 50 км в командному заліку серед чоловіків, а найкраща спортсменка Івано-Франківська 2018 року Христина Юдкіна стала володаркою кубку Європи зі спортивної ходьби на 50 км в командному заліку серед жіночих команд. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальних мережах.

“Обидвоє наших скороходів показали свої найкращі результати – Валерій фінішував 7-м з часом 3:51:27, а Христина була 8-ю з часом 4:19:57. Вітаємо та бажаємо вдалого старту на чемпіонаті світу, який відбудеться в Катарі!” – йдеться в дописі.