“Прикарпаття” вдома зіграли в нічию з “Миколаєвом”. ВІДЕО

23 серпня в рамках п’ятого туру Першої Ліги іванофранківці приймали “Миколаїв”. На правах господаря футболісти “Прикарпаття” грали першим номером, однак пропустили вже на 23-ій...

23 серпня в рамках п’ятого туру Першої Ліги іванофранківці приймали “Миколаїв”.

На правах господаря футболісти “Прикарпаття” грали першим номером, однак пропустили вже на 23-ій хвилині після швидкої атаки гостей. Ще до перерви іванофранці відігралися – після класної передачі Семотюка у вільну зону, м’яч прийняв і підготував до удару Богдан Оринчак.
У другому таймі прикарпатці намагалися здобути перемогу, однак гра завершилася з рахунком 1:1.

Вже 27 серпня команди зустрінуться знову – у рамках розіграшу Кубка України в Миколаєві, інформує “Галка”.