У Раді пропонують заборонити мобільні телефони у школах

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного...

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного процесу.

Ініціатором законопроєкту є член депутатської фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко, пише osvita.ua.

За словами автора законопроєкту, проєкт документа розроблений з метою допомогти дітям зосередитись на заняттях, навчитись спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж.

Також, на думку Гончаренко, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та розв’яже питання з крадіжками дорогих апаратів.

Окрім цього, автор законопроєкту висловлює думку про те, діти не повинні витрачати час на свої смартфони або планшети.

«Очевидно, що інтернет дає величезні переваги. Але якщо діти знаходяться в соціальних мережах або комп’ютерних іграх досить довго, то їм не вистачає часу, щоб поговорити з батьками, зайнятися спортом, зробити домашнє завдання або пограти з друзями», – наголошує Гончаренко.

Автор законопроєкту посилається на практику деяких країн, які вже запровадили заборону на мобільні телефони у школах. Зокрема, така заборона діє у Франції, Греції, Таджикистані та деяких штатах Америки.

Законопроєктом запропоновано встановити заборону на використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.

«Прийняття законопроєкту надасть можливість не створювати перешкоди для отримання освіти іншими здобувачами освіти, зокрема, зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж», – наголошує автор.

Читайте також: Прикарпатцям нагадують про заборону неповнолітнім відвідувати розважальні заклади після 22 години

Категорії
Новини
Новини
Loading...