В Івано-Франківській ОДА відбулася нарада щодо роботи медичних закладів

Середа, 27 травня 2020 18:09
Обговорено питання щодо контрактування з НСЗУ за пакетами послуг, пов’язаних із наданням медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, стану фінансування за укладеними угодами.
Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю посадовців департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради та керівників закладів охорони здоров'я, які визначені для лікування хворих на коронавірусну хворобу, відбулася робоча нарада.

Окремо наголошено на необхідності здійснення першочергових розрахунків із оплати праці, зокрема, додаткових доплат  в розмірі до 300% працівникам, які були безпосередньо зайняті наданням допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою протягом квітня та травня.

Заслухано основні зауваження та пропозиції керівників комунальних некомерційних підприємств для врегулювання проблемних питань у ході впровадження другого етапу медичної реформи.

У зв’язку з набуттям, починаючи з 19.05.2020 року, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким, зокрема, передбачено щотижневе обов’язкове оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету міністрів України інформації про забезпеченість закладів охорони здоров’я лікарськими засобами, медичними виробами, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту, необхідними для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), а також про кількість та кваліфікацію залученого медичного персоналу, звернуто увагу керівників КНП на щоденному оновленні відповідної інформації відповідно до реального стану справ, а також на необхідності створення в закладах достатнього резерву ліків та засобів захисту.

Порушено й питання страхування медичних працівників на випадок  їх захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19). Обговорено можливі шляхи і джерела такого страхування. Таку ініціативу підтримали керівники комунальних некомерційних підприємств.

Відмічено злагоджену роботу керівників закладів в умовах епідемії та підкреслено на необхідності подальшого планування розвитку закладів в нових умовах фінансування.

Читайте також: У франківській ЦМКЛ померли три людини з підозрою на коронавірус

Перегляди 126 разівLoading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Терміново подати документи: на Франківщині за вихідні мають оцінити збитки від паводку На Рожнятівщині сім'я у власному будинку зробила музей. ФОТО На Прикарпатті розпочалися жнива Рятувальники надали допомогу туристці, травмованій у горах. ФОТО В уряді розповіли, як у домашніх умовах "утилізувати" засоби індивідуального захисту Від сьогоднішнього дня банки не будуть штрафувати за прострочений платіж Житель Франківська створив карту з віком будинків Станиславова. ФОТО ДТП на Чорновола: рух заблоковано У Франківську на Коновальця трапилася ДТП На Попівані тинівки альпійські вивели пташенят. ФОТО Майже два тижні без газу. Прикарпатці просять допомогти, газовики рахують вартість робіт Українці два тижні зможуть спостерігати парад планет У Коломиї з’явилась алейка радості. ВІДЕО За червень прикарпатці оформили понад 4 тисячі закордонних паспортів У Ямниці трапилася ДТП. ВІДЕО На Прикарпатті очікують град, грозу та сильний вітер На Городенківщині дерево впало на лісоруба – чоловік загинув Мешканцям Крихівців більше 10 років дошкуляє борщівник. ФОТО/ВІДЕО Гуцули підуть пішки до столиці з вимогою зберегти Верховинський район На Пасічній через аварію на ЛЕП відключили електропостачання