Олександр Шевченко поділився своїми враженнями про бюджет 2015 року

Понеділок, 29 грудня 2014 22:49
Народний депутат від фракції БПП Олександр Шевченко на своїй сторінці у Фейсбуці розповів про бюджет 2015 року.

Бюджет-2015 вже називають і «нічним», і «чернетковим» і «написаним невидимими чорнилами». Вже оприлюднені різні версії та різні оцінки… 
Отже, бюджет був прийнятий 233-ма голосами, тобто майже мінімальною можливою кількістю, необхідною для позитивного голосування. 
Причиною такого «мінімалізму» була, в першу чергу, зухвало некоректна процедура прийняття бюджету, котра обурила багатьох депутатів. 
Законопроект про бюджет-2015 не був оприлюднений на сайті Верховної Ради, відсутні порівняльні таблиці. Більше того, - бюджет не бачили навіть в профільному бюджетному комітеті ВР, до якого я належу!!! За попередні дні і ночі (а ми працювали щодня до 3-4-ої години ночі) бюджетний комітет розлянув близько 600 зміни та доповнень до Бюджетного кодексу. А, власне, самого Бюджету-2015 ми не те що не обговорили, а навіть не бачили! То ж за що і в ім’я якої «високої мети» необхідно було йти на порушення Регламенту? 
Так, зрозуміло, що входити в Новий рік без бюджету є некомфортним для Уряду. Зрозуміло, що в Новий рік входити з видатками на оборону, які були в «азаровсько-януковичському» бюджеті на поточний рік, є неправильним. Так, зрозуміло, що без Бюджету Україні ніхто не надасть зовнішніх кредитів (МВФ та європейські фінансові інституції), які нам конче потрібні в час протистояння з Росією та скрутного стану української економіки… І ще багато є ніби то «аргументів» за те що відбулося… 
Я не вважав за потрібне навіть бути присутнім в сесійній залі, коли відбувалося «колективне зґвалтування» Парламенту та парламентаризму, але колеги стверджують, що в цю ніч знову повернулося в сесійну залу і «кнопкодавство», і «ламання через коліно» тих, хто сумнівається… Пресинг зі всіх сторін, за свідченнями парламентських ветеранів, був безпрецедентним. Не мені судити тих 233-х нардепів, які (і за яких) натиснули на кнопку.
Не зрозуміло лише, чому не можна було пройти нормальну процедуру і, не порушуючи Регламент, розглянути і відкрито та прозоро прийняти бюджет, скажімо, 3-го чи 4-го січня?
Я вважаю таке прийняття бюджету, яке відбулося, помилкою, яка матиме негативні політичні наслідки.
Виходить, що Верховна Рада підписалась під «котом у мішку». І що з того мішка вилізе за кілька місяців невідомо нікому.

Джерело: Франківчани

Перегляди 1013 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #87 Mr. Carter Collins 05.12.2018, 11:40
Мене звуть містер Картер Коллінз, я приватний кредитор, який виділяє позику приватним та корпоративним особам. Чи вас відкинули так багато банків? Вам потрібні фінанси, щоб створити свій бізнес? Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібна особиста позика ?. зв'яжіться з нами зараз ::

 Кваліфікація щодо даної транзакції:

  1) Позичальник повинен довіряти добросовісним і необмеженим граціозом. 2) Навіть при поганому кредиті ми як і раніше гарантуємо позичальнику позику без обмежень у цій компанії. 3) Позика може бути надана навіть за низьких кредитів. 4) Фіксована ставка відсотка за кредитом становить 2%. Ми виділяємо кредит у розмірі 5000 євро на 15 000 000 євро.

ФОРМА ДАНИХ ЗАГАЛЬНИКІВ

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) СЕКС:
3) ВАША КРАЇНА:
4) ВАША ОКУПАЦІЯ:
5) ВАШ МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС:
6) НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
7) МІСЯЧИЙ ДОХІД:
8) АДРЕСА:
9) МЕТА:
10) ЗАПРОШЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:
11) ДИСТРИБУВАННЯ КУРОРТІВ:

зв'яжіться з нами зараз ::
З повагою
Пан Картер Коллінз
Цитата
0 #86 Divine 19.05.2017, 11:57
Здравствуйте

Ви щосили, щоб почати проект або відкрити бізнес? Вам необхідно термінове фінансування, щоб завершити освіту або побудувати будинок? вам потрібно термінове фінансування для стаціонарного лікування або поїздок за кордон? будь ласка, зв'яжіться з нами сьогодні через: ()
Цитата
0 #85 BLAS MACARIO 09.05.2017, 18:45
Здравствуйте,
Це повинно довести до відома громадськості, що пан Блас Макарио приватного кредиту кредитор мають відкриті фінансові можливості для всіх людей, які потребують будь-якої фінансової допомоги. Ми даємо кредит на 2% процентної ставки для приватних осіб, компаній і комерційних фірм, на чітких і зрозумілих умовах. 100% гарантовані. зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: ()
Цитата
0 #84 RAHEL COHRAN 09.05.2017, 18:43
Привіт.
Я пан Рахель приватного кредиту кредитор, який дає час життя Кредит можливостей для приватних осіб, комерційних фірм, страхування і т.д. Ви в будь-яких фінансових труднощах або в необхідності кредиту для інвестицій або вам потрібен кредит, щоб оплатити рахунки пошук не далі як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації зі швидкістю 2% без попередніх fee.I хочуть використовувати цю велику середу, щоб ви знали, що ми готові допомогти вам з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити, що ваш фінансовий problem.If да потім повернутися в даний час по електронній пошті () для отримання більш докладної інформації, ви дуже вітаються.
Цитата
0 #83 jude mashel 03.05.2017, 00:07
Вам потрібен швидкий кредит? Ми можемо допомогти вам з кредиту ви need.We пропонують персональні кредити і кредити для бізнесу development.Per sonal кредитів (від $ 1000 до $ 550000) Бізнес-кредити (від $ 5000 до $ 100000000) Річна процентна ставка становить 3% .E- пошта:
Цитата
0 #82 addison 19.04.2017, 18:54
Електронна пошта:

Вам необхідна бізнес-кредит, особистого кредиту, автокредиту, сільськогоспода рського кредиту або проектного фінансування? Існує гарна новина для вас. Пропонує кілька ставка 2% по кредитах і синдикатів. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті:

Addison Фінансова компанія

Електронна пошта:
Цитата
0 #81 Mrs Queence 09.04.2017, 17:40
QUEEN КРЕДИТНА COMPANY () Повідомляє все заявник кредиту. Це добре відомий кредит компанія зі Сполучених Штатів Америки допомогла тисячам людей з різних країн. Ця компанія отримала нагороду з найбільш чудових кредитних мурах від компанії кредиту 2015 року, щомісяця мінімум 17 і 25 клієнтів надати кредит, і вони були сьогодні з хорошими інвестиціями, якщо ця компанія надає вам кредит, ви повинні використовувати Половина кредит в інвестиції. Вам буде надано кредит, якщо ви в цьому QUEEN КРЕДИТУВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА , Ви шукаєте бізнес-кредит? Кредити, позики консолідації заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал і т.д. Або ви втратили кредит в банку або обдурите не зізнається яким позичкова компанією виклику? , Ми приватні кредитори, кредити компаніям і приватним особам за низькою ставкою 2% і клієнтів для наших клієнтів кращий сервіс електронної пошти; ЦІЄЮ ФОРМИ заявки на отримання кредиту. Ім'я: Прізвище: Стать: Контактна адреса: Країна: Пол: Дата народження: Щомісячний дохід / Річний дохід: Сума кредиту Обов'язковий: Кредит Тривалість: Рід занять: Номер телефону: ) На кредит, який вид кредиту ви шукаєте, ви шукаєте бізнес-кредит? Кредити, позики консолідації заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал,
Цитата
0 #80 GEORGE LUCY 29.03.2017, 04:14
Вам терміново кредит, щоб погасити свої борги або вам потрібен кредит, щоб поліпшити свій бізнес? Вам потрібен кредит консолідації або іпотечний кредит? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими інститутами? Пошук в анкетах не більше, бо що ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле !! ми даємо кредити компаніям, приватним особам та фізичним особам за низькою і доступною відсотковою ставкою 2%. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті через: ()

ЗАСТОСУВАННЯ ДАНИХ

1) Ім'я ...........................
2) Країна .......................
3) Адреса ......................
4) Пол ........................
5) Сімейний стан .............
6) Рід занять ................
7) Номер телефону ...........
8) положення на місці роботи .....
9) щомісячний дохід ....................
10) Сума позики .........
11) термін кредиту .....
12) Мета кредиту ..................
13) Дата народження ........................

Дякую.
Цитата
0 #79 KELLY WALTA 25.03.2017, 21:53
Привіт.
  Am пан Келлі Walta законним кредиту кредитор з честю і відмінністю, що дає можливість все життя позики фізичним особам, компаніям, страхування і т.д. Ви в будь-який фінансові труднощі або в необхідності кредиту для інвестицій або потрібен кредит, щоб оплатити рахунки НЕ виглядають більш like're тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації валюти в розмірі 2% без авансових плату. Я хочу використати цю прекрасну можливість, щоб дати зрозуміти, що ми готові допомогти з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити ваші фінансові проблеми. Так, то тепер по електронній пошті () для отримання більш докладної інформації, ми будемо дуже раді.
Цитата
0 #78 Payrol Ignacio 15.03.2017, 06:59
Хороший день!
Ви потребуєте в довгостроковій або короткостроково го кредиту з відносно низьким
відсотки в розмірі 3%?
Ми пропонуємо бізнес-кредит
Персональний кредит
Житловий кредит
авто кредит
студентський кредит
Заборгованість консолідації кредиту і багато іншого.
Ми пропонуємо кредит від $ 1000 до $ 2,000000 USD.
Ми забезпечені і гарантовані в видачі фінансових послуг для наших клієнтів у всьому світі без будь-яких проблем. Нам довіряють і добре відомі в наданні всім нашим клієнтам безпечну та кращу угоду кредиту. Кредити можуть бути оброблені і передані позичальнику негайно. Пишіть нам сьогодні для безпечного і забезпеченого кредиту
transaction.email нас через
Ми чекаємо ваших скоро реагує.
Цитата
0 #77 Richy Scott 21.02.2017, 09:00
Уникнути Шахрайство ****
НІ авансовий платіж ЗАЛУЧЕНА

Здрастуйте, ми пропонуємо Міжнародний кредит як фізичним, так і компаній по всьому світу. Наша процентна ставка становить 3% в рік.
Ми даємо кредит від будь-якої суми $ 2000 до $ 30,000,000.00 для будь-яких законних цілей.
Ми також даємо кредит від довгостроковій перспективі 1-25 років. Так що якщо вам потрібна фінансова допомога будь-якого роду, щоб розібратися, що це компанія, яку ви можете довіряти і передавати далі. Програма є доступною для заявників, яким виповнилося 18 років і старше.

Зв'яжіться з нами сьогодні для всіх ваших фінансових потреб.

З найкращими побажаннями,
Г-н Скотт Richy.
Електронна пошта:
Цитата
0 #76 Моритц 25.01.2017, 07:42
Dear Sir / Madam,

Я пан Пол Морітц авторитетної, законною і акредитованим гроші кредитор. Я в борг гроші приватним особам і співпрацювати органів, які потребують фінансової допомоги. Чи є у вас поганий кредит або ви маєте потребу в грошах, щоб оплатити рахунки? вам потрібен кредит або фінансування за будь-якої причини я хочу використовувати цю середу повідомити Вам, що я надати надійну допомогу бенефіціару, як я буду радий запропонувати Вам кредит за низькою відсотковою ставкою Do. Платних послуг включають в себе:
рефінансувати
Inventor кредити
авто кредит
консолідація заборгованості
Бізнес-кредити
особисті кредити
Будь ласка, напишіть назад, якщо ви зацікавлені, на яких вам відповідь буде відправлений поштою Заявка на отримання кредиту для заповнення. (Без соціального забезпечення і немає кредитної перевірки, 100% не гарантовано) Я з нетерпінням чекаю дозволу мені бути корисними для вас. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті:

Спасибі, як я з нетерпінням чекаю дозволу, щоб я послуг вам ...
Г-н Пол Морітц
Електронна пошта:
Цитата
0 #75 Розалин Джеймс 23.01.2017, 13:07
Вам нужен быстрый кредит? Мы можем помочь вам с кредита вам нужно.
Мы предлагаем персональные кредиты и кредиты на развитие бизнеса.
Личные кредиты (от $1000 - $550 000)
Бизнес-кредиты (от $5000 - $100 000 000)
Годовая процентная ставка составляет 3%.
E-mail:

Ниже приведена форма заявки на кредит. Заполните его правильно и отправить его нам.
1. Ваши Полные имена
2. Ваш Текущий домашний адрес
3. Твоя страна
4. Ваш город
5. Номер твоего мобильного
6. Ваш возраст
7. Мужчина или женщина
8. Ваше семейное положение
9. Твоя профессия
10. Ваш ежемесячный доход
11. Сумма кредита Обязательный, как
12. Цель займа
14. Срок кредита / Продолжительность

Как только мы получим эти детали от вас, мы начнем процесс вашего кредита сразу.
E-MAIL:
Цитата
0 #74 Mike Robert 04.01.2017, 17:20
** Уникнути шахрайства **

Сезонні вітання,

Мене звуть пан Майк Роберт і я керуючий директор Майк Роберт служби позики і ми видаємо кредити на 2% річних, і ми видаємо кредити зі зручною тривалості кредитів на 1 до 30 років.

Видаємо кредити від як мінімум $ 5000 до максимум $ 10.000.000,00 і ми дуже надійні, і ми відповімо на регулярній основі листа.

Вам потрібен бізнес-кредит?
Вам потрібен персональний кредит?
Ви хочете купити автомобіль?
Ви хочете, щоб рефінансувати?
Вам потрібен іпотечний кредит?

Якщо ви серйозно мислячих зв'яжіться з нами сьогодні:
E-MAIL 1:
E-MAIL 2:
Я сподіваюся почути від вас скоро.
Цитата
0 #73 lisa 03.01.2017, 00:23
Я хочу подякувати пану westhood з apexloans за надану мені законний кредит. я 6000 шахрайства євро від підроблених кредиторів. і я побачив позицію для apexloans в Інтернеті і я застосував і я отримав свій кредит. якщо вам потрібен кредит сьогодні застосовуються по електронній пошті;
Цитата
0 #72 Mr larry benson 09.07.2016, 08:27
У вас є всі види фінансових неприємностей? Чи потрібна у кредит, щоб погасити
борг? Ви перебуваєте в умовах фінансової кризи? Довіртеся нам, щоб розглядати всі види кредитів,
Дивись нижче. Ми зареєстровані і
Авторизований компанію видачі кредиту на 2%, але не менше 6 місяців і
максимальний термін 30 років.
Ми даємо кредити до мінімуму в 2000 році до понад 50 мільйонів людей.
Надання різних послуг нижче *
Особисті кредити (Secure та незабезпечених)
* Бізнес-кредити (Безпечна і незабезпечені)
* Домогосподарство
* Inventor кредити
* автокредитах
* Іпотечний шлюб
* Кредити для здоров'я і т.д.
Так .. якщо ви зацікавлені, будь ласка, щоб повернутися до нас через нашу електронну пошту

 
Спасибі, і ми сподіваємося служити вам добре....
Цитата
0 #71 Mr larry benson 09.07.2016, 08:26
У вас є всі види фінансових неприємностей? Чи потрібна у кредит, щоб погасити
борг? Ви перебуваєте в умовах фінансової кризи? Довіртеся нам, щоб розглядати всі види кредитів,
Дивись нижче. Ми зареєстровані і
Авторизований компанію видачі кредиту на 2%, але не менше 6 місяців і
максимальний термін 30 років.
Ми даємо кредити до мінімуму в 2000 році до понад 50 мільйонів людей.
Надання різних послуг нижче *
Особисті кредити (Secure та незабезпечених)
* Бізнес-кредити (Безпечна і незабезпечені)
* Домогосподарство
* Inventor кредити
* автокредитах
* Іпотечний шлюб
* Кредити для здоров'я і т.д.
Так .. якщо ви зацікавлені, будь ласка, щоб повернутися до нас через нашу електронну пошту

 
Спасибі, і ми сподіваємося служити вам добре
Цитата
0 #70 Steve Alex 07.07.2016, 22:57
Behöver du ett akut lån för att lösa dina finansiella behov, Vi erbjuder lån som sträcker sig från 5,000.00 EURO till 10,000,000.00 EURO, vi är tillförlitlig, effektiv, snabb och dynamisk, med 100% garanterad Vi ger också ut lån (Euro, pund och dollar. ) Räntesatsen är tillämplig på alla lån är (2%,) om du är intresserad att komma tillbaka till oss nu.
via :

Utförda tjänster inkluderar:

*Renovering
* Inventor Lån
* Billån
* Skuldkonsolider ing Lån
* Line of Credit
* Andra lån
* Business lån
* personliga lån
* Internationella lån.

FÖRNAMN :
EFTERNAMN:
ÅLDER:
SEX:
POSTNUMMER:
LAND:
ANGE.:
STAD :
MOBILNUMMER :
OCKUPATION:
Månadsinkomst:
BELOPP SOM KRÄVS:
SYFTET MED LÅN:
LÅN TID:........... .......
Цитата
0 #69 Mr berry manda 07.07.2016, 02:04
У вас є всі види фінансових неприємностей? Вам потрібен кредит, щоб погасити
борг? Ви перебуваєте в умовах фінансової кризи? Довіртеся нам, щоб розглядати всі види кредитів,
Дивись нижче. Ми зареєстровані і
Авторизований компанії кредиту в розмірі 2%, але не менше 6 місяців
максимальний термін 30 років.
Ми даємо кредит мінімум в 2000 році до більш ніж 50 мільйонів осіб.
Надання різних послуг нижче *
Особисті кредити (Secure та незабезпечених)
* Бізнес-кредити (Secure та незабезпечені)
* Домогосподарство
* Inventor кредити
* автокредити
* Іпотечний шлюб
* Кредити для здоров'я і т.д.
Так .. якщо ви зацікавлені, будь ласка, щоб повернутися до нас через нашу електронну пошту

Спасибі, і ми сподіваємося, щоб служити вам добре...
Цитата
0 #68 Mr berry manda 07.07.2016, 02:03
У вас є всі види фінансових неприємностей? Чи потрібна у кредит, щоб погасити
борг? Ви перебуваєте в умовах фінансової кризи? Довіртеся нам, щоб розглядати всі види кредитів,
Дивись нижче. Ми зареєстровані і
Авторизований компанію видачі кредиту на 2%, але не менше 6 місяців і
максимальний термін 30 років.
Ми даємо кредити до мінімуму в 2000 році до понад 50 мільйонів людей.
Надання різних послуг нижче *
Особисті кредити (Secure та незабезпечених)
* Бізнес-кредити (Безпечна і незабезпечені)
* Домогосподарство
* Inventor кредити
* автокредитах
* Іпотечний шлюб
* Кредити для здоров'я і т.д.
Так .. якщо ви зацікавлені, будь ласка, щоб повернутися до нас через нашу електронну пошту

Спасибі, і ми сподіваємося служити вам добре..
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK