Юрія Бабія обрано до складу Комітету ВР з питань податкової та митної політики

Вівторок, 07 квітня 2015 17:42
Народного депутата від Прикарпаття, член фракції «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у Верховній Раді Юрія Бабія обрано до парламентського Комітету з питань податкової та митної політики. Відповідну постанову 7 квітня прийняв український парламент.

Про У вівторок на вечірньому засіданні ІІ сесії Верховної Ради України більшістю депутатів було підтримано проект Постанови №2136. Даний документ був підготовлений ще 13 лютого, проте протягом майже двох місяців чекав на включення до порядку денного. Він передбачає внесення до пункту 1 Постанови Верховної Ради України від 4 грудня 2014 року «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступника голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» наступну зміну: обрати БАБІЯ Юрія Юрійовича – народного депутата України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», членом Комітету з питань податкової та митної політики.

Про На цій посаді Юрій Бабій замінив однопартійця Дмитра Сторожука, народного депутата VIII скликання та колишнього голову Державної виконавчої служби України, який перейшов працювати у Комітет з питань правової політики та правосуддя.

Про Нагадаємо, Бабій Ю.Ю. у свої професійній діяльності має досвід роботи на митниці та протягом останніх трьох років працював головою постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Івано-Франківської обласної ради. 27 січня 2015 р. Юрій Бабій прийняв присягу народного депутата України.

 

Про 

Перегляди 584 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK