Юрій БАБІЙ очолив загальний список рейтингу народних депутатів України

Четвер, 09 квітня 2015 15:54
Всеукраїнський сайт «Хто є Хто в Україні» визначив рейтинг народних депутатів України. Відповідно до нього народний депутат з Івано-Франківщини, член фракції «Народний Фронт» Юрій БАБІЙ є лідером в загальному списку депутатів Верховної Ради VIII скликання.

За сукупністю всіх компонентів, які складають індекс активності та служінню інтересам громадськості, Юрій БАБІЙ набрав максимальну кількість балів - 100 відсотків зі 100.

У формуванні рейтингу використовується чітка методології, яка дає можливість отримати як найоб’єктивніші дані. Відтак, він складається з результатів голосування та особистого рейтингу кожного депутата, рейтингу партії і фракції, активності депутата, конформізму, як співпадіння результатів голосування депутата з думкою фракції, коаліції та громадськості.

Сайт «Хто є Хто в Україні» свідомо не публікують жодних біографічних даних про депутатів ВР, позаяк їх не цікавлять скандальні публікації, фінансове становище членів українського парламенту. Має значення тільки те, як той чи інший народний депутат голосує за ті чи інші законопроекти і постанови Верховної Ради. Тому головне завдання проекту полягає у створенні інструменту для об’єктивної оцінки відповідності думки виборців щодо схвалення кожного окремо взятого законопроекту.

 

 

Пр

Перегляди 504 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK