Масони, банкіри і нацисти

Вівторок, 22 вересня 2015 18:36
Хто «насправді» стоїть за важливими світовими процесами.

 

У США 15 вересня 2015 завершилися наймасштабніші за останній час військові навчання «Нефритовий шолом 15»: солдати відпрацьовували операції з оборони та захопленню незнайомій місцевості. Прихильники теорій змови були впевнені, що слово «захоплення» прозвучало неспроста, і американська армія завоює південні штати, відбере у населення зброю, а опірні будуть знищені і складовані в пластикових трунах на території величезних торгових центрів Walmart. Проте навчання завершилися, південні штати залишилися вільними, а на право носити зброю ніхто не робив замах. Щаслива розв'язка подій і  інші теорії змови, які знаходять прихильників серед американських конспірологів і їх зарубіжних однодумців.

Тридцять п'ятий

Вбивство тридцять п'ятого президента США Джона Кеннеді - одне з найяскравіших і найтрагічніших подій американської політичної історії. Його ж можна вважати відправною точкою масштабного поширення теорій сучасної конспірології. Гучне вбивство, що сталося серед білого дня на очах численної публіки, не могло не породити масу чуток.

22 листопада 1963  року Джон Кеннеді з дружиною Жаклін і дітьми приїхали в Даллас, штат Техас. Разом з губернатором штату в лімузині з відкритим верхом їх повезли вулицями міста назустріч радісного натовпу. Позаду слідувала машина зі співробітниками Секретної служби, а в третьому автомобілі були віце-президент Ліндон Джонсон і його дружина.

Постріли пролунали в 12:30, коли кортеж проїжджав повз книгосховище. О першій годині дня було офіційно оголошено про смерть Кеннеді. Через сорок хвилин на борту президентського лайнера до присяги був приведений тридцять шостий президент США Ліндон Джонсон.

Поліцейським вдалося затримати працівника книгосховища Лі Харві Освальда, який свого часу з ідеологічних мотивів емігрував до СРСР, але зміг повернутися. За офіційною версією, саме він убив президента, оскільки ненавидів американське суспільство і бажав залишити свій слід в історії. Всі звинувачення він відкидав. Через два дні після вбивства, коли Освальда на очах журналістів проводили по території міської в'язниці Далласа, щоб перевезти у в'язницю штату, його застрелив власник нічного клубу Джек Рубай.

Публіка обурювалася: як поліція могла допустити відомого гангстера до основного підозрюваного? Чи не було це злим умислом, прагненням позбутися свідка? Після публікації підсумків розслідування суспільство швидко сформувало своє коло підозрюваних.

Першими відповідно до древнім принципом «кому вигідно?» Стали соратники президента. Хто отримав найбільше вигоди від смерті Кеннеді? Віце-президент Ліндон Джонсон. Він став президентом, а його техаські коріння могли допомогти йому знайти «потрібних людей» в Далласі. Соратники Кеннеді стверджували, що президент хотів почати виведення військ з В'єтнаму, що могло зашкодити інтересам нафтових баронів. Джонсон виступав проти, що він і підтвердив, зайнявши пост президента. Через всього чотири дні після його вступу на посаду активність американських солдатів на в'єтнамському театрі військових дій значно зросла.

Масони, банкіри і нацисти

Другими під підозру потрапили спецслужби. ФБР інтерв'ювати Освальда тричі після його повернення з СРСР, про його погляди було відомо, але він все ж зміг потрапити в будівлю на шляху проходження президентського кортежу. За деякими даними, у ЦРУ були свої причини не любити Кеннеді - він звинувачував їх у втраті Куби і провалі операції з її поверненню. Питання виникли і до співробітників Секретної служби: вони дозволили президенту сісти в автомобіль з відкритим верхом і не розмістили снайперів на дахах для прикриття кортежу.

Не обійшлося і без версії про масонів, які поспішили вбити першого президента католицького віросповідання - другого за впливовістю католика у світі після Папи Римського. Прихильники ідеї про всюдисущих «мулярах» стверджують, що масонами були і Ліндон Джонсон, і Ерл Уоррен, який очолював комісію з розслідування вбивства, і тодішній Глава ФБР Едгар Гувер.

Висловлювалися ідеї і про залученість в змову нацистів. Конспіролог Мей Брассел доводила, що за вбивством Кеннеді стоять учені, що в минулому працювали на гітлерівський режим. Вони були незадоволені передбачуваним скороченням фінансування оборонних розробок і вступили в змову з ФБР і військово-промисловим комплексом.

Нарешті, однією з найбільш екстравагантних версій була участь у змові інопланетян. Вони вбили Кеннеді, щоб підтримувана їм космічна програма не привела до виявлення інопланетного вторгнення на Землю.

Тінь Більдерберга

Всі розмови про президентів і лідерах безглузді для іншої групи конспірологів - тих, що вірять у Новий світовий порядок. Відповідно до їх баченням світ керується єдиною організацією, яка має всю повноту влади.

«Новий світовий порядок - це група незмінюваних олігархів зі спадковою владою, які обираються по феодальній системі і впроваджують однакові закони за допомогою судів і військової сили», - таке тлумачення американський публіцист (називає себе колишнім співробітником британських спецслужб) Джон Коулман запропонував у 1992 році.

Конкретні тлумачення нового порядку різняться, але прихильники цієї ідеї в цілому сходяться в тому, що роль сучасного світового уряду виконує ООН. Ця структура диктує свою волю в галузі економіки за допомогою МВФ, Світового банку та Всесвітнього економічного форуму. У служінні олігархів - Міжнародний суд ООН і Міжнародний кримінальний суд, які переслідують незгодних. Якщо противники світового диктату повстають проти володарів, за справу беруться головорізи з НАТО і миротворчих сил ООН.

Як підтвердження цієї теорії конспірологи призводять військові операції в Іраку, Лівії та Сирії як приклад придушення лідерів, що посміли протистояти безмежної влади олігархів.

Управління людством - трудомісткий процес, і в цій нелегкій справі світовому уряду допомагає Більдербергський клуб - ще один улюблений інститут борців проти олігархічного засилля. Клуб був вперше скликаний у 1954 році, коли група світової еліти вирішила зібрати в голландському готелі «Більдерберг» впливових політиків-важковаговиків, бізнесменів, монархів, банкірів і генералів для обговорення актуальних питань у неформальній обстановці.  

Сильні світу цього щороку збираються на закриті зустрічі, куди не допускають пресу і звіти яких не публікуються. Природно, клуб швидко знайшов славу «постійного комітету» при світовому уряді. Викривачі відзначають, що на його засіданнях виступали і Тоні Блер, Білл Клінтон і, а звання «Більдербергера» - пропуск у вищі ешелони влади будь-якої країни. Ця теорія, однак, далеко не завжди підтверджується фактами.

Більдербергський клуб став магнітом для критики з боку маргіналів всіх мастей. У своїх виступах ця філія «світового уряду» громили Усама бен Ладен і терорист Тімоті Маквей, який підірвав 168 людину в американській Оклахомі. Сербські вожді звинувачували його в розв'язанні війни в Югославії, що призвела до падіння режиму Слободана Мілошевича.

ВІЛ як зброю

Керівництво світом припускає контроль над його жителями. «Скорочення чисельності населення має стати основним пріоритетом американської політики по відношенню до країн третього світу», - за версією конспірологів, таку фразу вимовив Генрі Кіссінджер, коли Агентство національної безпеки під його керівництвом обговорювало вплив зростаючої кількості жителів землі на ресурсну безпеку країни. Варто відзначити, що схожі положення дійсно увійшли в підсумковий документ: звіт NSSM200 був розсекречений в 1 989 році.

Серед методів депопуляції називалося стимулювання бездітності, але конспірологи швидко провели логічний зв'язок між документом +1974 року і виявленим вісім років опісля вірусом імунодефіциту людини. Масла у вогонь підлило і клопотання Пентагону - в 1969 році військові запросили у Сенату 10000000 доларів на розробку біологічної зброї. «Протягом п'яти-десяти років у нас може вийти новий мікроорганізм, який буде впливати на здатність людини протистояти інфекційним захворюванням», - говорив тоді законодавцям експерт з озброєнь Дональд МакАртур.

Швидке поширення вірусу в Африці прихильники теорії змови приписують Всесвітньої організації охорони здоров'я. За їхньою версією, масштабна кампанія вакцинації проти віспи була лише прикриттям для зараження африканців ВІЛ. У США вірус був спеціально введений геям і бісексуальності в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі - ці міста вирвалися в лідери за кількістю заражених. Теорію про навмисному зараженні підтримали деякі дипломовані лікарі.

Обережно висловився на цю тему і доктор Роберт Галло (один з тих, хто вперше виявив зв'язок між ВІЛ та СНІД і розробив тести для визначення зараженості вірусом імунодефіциту). За його словами, теорія «цікава», а «живі вакцини, на зразок тих, що використовуються для профілактики віспи, можуть активувати сплячу інфекцію, у тому числі ВІЛ».

Екзотичну версію висловив доктор Бойд Грейвс: на його думку, ВІЛ був створений США спільно з СРСР в якості біологічної зброї для знищення геїв і негрів. При цьому засіб проти вірусу (їм, на думку Грейвса, є стирол) ретельно приховується сіоністами.

Не обійшлося і без нацистів - доктор Леонард Горовіц вважає, що перевезені з гітлерівської Німеччини фахівці з євгеніці проводили на гроші платників податків експерименти над жителями Пуерто-Ріко. Расистське угруповання «Нація ісламу», у свою чергу, вважає, що вірус розроблений сіоністами для зараження чорношкірих дітей.

Теорії змови популярні в усьому світі, але американська свобода слова дає дорогу самим божевільним ідеям, які завжди знаходять своїх шанувальників. Різні групи «викривачів» не можуть точно визначити, хто керує життям на нашій планеті: масони, сіоністи, банкіри чи інша впливова група, - але людству властиво намагатися уявити хаотичну картину світу результатом чиєїсь осмисленої діяльності, впорядкувати її.

Конспірологам все одно, що їх домисли не знаходять підтримку серед вчених і не проходять перевірку фактами, - поки люди будуть шукати прості відповіді на складні питання, без шанувальників не залишиться жодна теорія.

Джерело: УкрМедіа

Перегляди 3091 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK